Wpis z mikrobloga

Ten serial dla dobra ludzkości powinien się skończyć po 4-5 sezonach. Każdy kolejny sezon po 2 nie był wzorowany na książce, co uwidaczniał spadek jakości z każdym sezonem.
  • Odpowiedz
@popkulturysci: wszyscy jarali się tym serialem w 2007 roku, ja obejrzałem trzy pierwsze sezony pare miesięcy temu i stwierdzam ze ten serial jest bardzo słaby. Te intrygi z dupy, postacie przerysowane do granic absurdu, bez sensu.
I teraz robią kolejny sezon. ()
  • Odpowiedz
@som3one: Debra stwierdziła, że całe życie kochała Dextera nie jak brata i ją to przeraziło.
Dex oddaje syna Hannie i żyją sobie długo i szczęśliwie. W międzyczasie Debra trochę umiera, później jednak nie, ale finalnie jednak tak, za sprawą brata. Dexter wykrada ciało siostry ze szpitala (wiecie, to normalne, więc nikt nie daje o to jednania) i wrzuca jej ciało do wody. Sam Dexter płynie na czołówkę z huraganem.
I
  • Odpowiedz
@som3one: z Debrą to było tak :
Postrzelił ja Saxon i dostała w brzuch więc trochę umarła. Ale zabrali ją do szpitala i wtedy był cień szansy, że przeżyje. Jednak ma udar i jest warzywem (więc umiera trochę znowu).
Finalnie Dexter wyciąga wtyczkę, wynosi ja ze szpitala jak ewakuują szpital, bo huragan, owija w prześcieradło i wyrzuca do wody.

  • Odpowiedz