Wpis z mikrobloga

#gielda #bitpanda No i działa!! Właśnie wymieniłem trochę kryptowaluty bezpośrednio na akcje Tesli na bitpandzie. Dla mnie to niesamowicie ważne usprawnienie. Dotychczas trzeba było sprzedać krypto na giełdzie krypto, posłać kasę na konto przelać do brokera i dopiero kupić akcje, w druga stronę tak samo. Dużo operacji i przewalanie fiata przez konto, co nie jest rozsądne, choćby ze wzgl na morawieckiego, Ostatnio na krypto górka- nie no zajebista góra :), a na giełdzie spadki, aż chciało się przerzucić część zysków, na giełdę, ale to przelewanie przez konta mnie odrzuca. Właśnie w 5 min zamieniłem krypto BEZPOŚREDNIO na akcje, bez przejścia przez fiat (tak wiem, podatek pewnie i tak się należy). Bitpanda zrobi furrore jako bramka krypto- gielda. Nie liczyłem jeszcze, ile to kosztuje, ale "na oko" jest ok, sumy jakoś wyraźnie nie uszczupliło.
#kryptowaluty
  • 9
@Obruni: kupiłeś coś BEST? Zamawiasz u nich kartę VISA? Kartę już mam, działa dobrze jeśli ustawisz € jako główne konto i wcześniej wymienisz krypto na PRO i przelejesz na panda. Nie inwestowałem nic w BEST.
@plaisant: Kupilem BEST 3ciego, wtedy kiedy pisałem, mam 42% do przodu, karty już mam z binance i crypto.com, ta z crypto stała się moja główna karta, która używam na co dzień ( nie wiem, jak sie z tego porozliczam podatkowo, na razie leje na to. Wiec kart mam dość. @wojcir: ja dostałem 5$ w apple, świat nie jest sprawiedliwy:((
wiat nie jest sprawiedliwy


@Obruni:

"#!$%@? samemu się bawić Już tęsknię tu nawet do wrogów Jak mogli mnie, #!$%@?, tak wszyscy zostawić Że znowu to wina nałogów?"


"Moja dziewczyna kochana jest zła, że wróciłem tak wcześnie Biorę szampana Zaczynam jej opowiadać jak zbawiłem świat przed nieszczęściem Ona zakłada mi bana, daje mi smycz i każe wyjść z pieskiem Tak już jest Ludzkość nie wdzięczna jest z rana i nie zna się