Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miał ktoś podobne problemy? U mnie jedynym objawem jest częste oddawanie moczu.

W ruchu jest już kwercetyna, Prostate Health z NOW oraz mannoza w proszku.

Problem ten mnie trapi już ponad 7 lat (wiele bezskutecznych prób) ale ostatnio wziąłem się za siebie i obiecałem sobie, że będę z tym walczył do utraty sił.

Jutro mam wizytę u urologa (kolejną na przestrzeni tych kilku lat). Słyszeliście o jakimś antybiotyku lub metodzie leczenia, która może pomóc?

#zdrowie #medycyna #meskiezdrowie
jajecznicaZ5Jaj - Miał ktoś podobne problemy? U mnie jedynym objawem jest częste odda...

źródło: comment_1619116167NKCgpezxQf3lAEurxvtM3T.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alteron: właśnie nie mam pojęcia, pobrałem ten wynik i nie ma ilości, jest jak widzisz tylko "średnio liczne". To na bank to, bo zrobiłem wazopresynę z osmolalnością, weneryczne i ogólne badania- wszystko git.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alteron: właśnie zależy od dnia, niekiedy chodzę co pół godziny i są to małe ilości a dzisiaj co 2/3 godzinki z normalną ilością, jest to mocno #!$%@? i przygnębiające.

Edit. Dodam też, że byłem u dermatologa, obejrzał sprzęt i stwierdził, że nie ma żadnych zmian.

Jeśli chodzi o głowę to ze śmiałością mogę powiedzieć, że jak sytuacja się normuje to nic w niej nie siedzi, ale jak jest ciężko to i
@jajecznicaZ5Jaj: to co zrobiłeś to posiew moczu, mi chodzi o badanie ogólne moczu gdzie jest liczona liczba bakterii w 1 ml moczu.

A jak inne badanie typu morfologia, crp, leukocyty w moczu?
Jeżeli to ciagle nawraca miałeś robione jakieś badanie obrazowe układu moczowego, może masz jakąś wadę budowy która powoduje zastój
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sildenafil: na początku swojej "drogi" wylądowałem w szpitalu i brałem dożylnie ampicylinę przez 7 dni, nic nie pomogło. Później dostałem prawdopodobnie wankomycynę i cipronex, ale cipro nie brałem bo naczytałem się, że to najgorsze gówno jakie może być, przyznam się, że z braku efektów po prostu się poddałem i utknąłem w swojej norze. Obecnie to tak się złożyło, że poznałem kobietę, ona mnie w tym wspiera i trzyma kciuki, dodało mi