Wpis z mikrobloga

tldr


Minęły 3 miesiące od wydania naszej debiutanckiej płyty, o czym informowałem w tym wpisie. Niestety pandemia nie oszczędza również branży muzycznej i praktycznie nic się nie dzieje, jednak miałem szczęście w zeszły piątek okazję zagrać (i nagrać) koncert w Filharmonii Opolskiej z moim duetem gitarowo-harfowym. Była porządna ekipa filmowa i nagranie jest naprawdę ładne. Zagraliśmy utwory F. Chopina, "Suite Bergamasque" C. Debussy'ego, muzykę A. Tansmana i pochodzącego z Argentyny M.D. Pujola. Myślę, że repertuar jest bardzo ciekawy i przystępny nawet dla ludzi nie obcujących na co dzień z #muzykaklasyczna

Całość trwa 1h, można sobie odpalić wieczorem na telewizorku i obejrzeć ładny koncert ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obejrzenia, bilet kosztuje tyle co 2 harnasie, czyli symboliczne 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°), można go kupić na stronie Filharmonii Opolskiej i będzie dostępny tylko do 16 maja.

Robię też #rozdajo 2 dostępów, losowanie w sobotę o godzinie 20 spośród plusujących ten wpis.

Załączam zapowiedź vid rel (tutaj trochę gorsza jakość, bo musiałem zassać to z fb i wrzucić na yt i po drodze trochę straciło)


#chopin #muzyka #gitara
  • 50