Wpis z mikrobloga

@el_Maestro: bo tylko konsekwencja w działaniu daje porządany efekt. Suchy musi trzymać pewne stężenie anserku na odpowiednim poziomie aby świat był non stop różowy... dla niego nitro jak dla KŚieka cukier, gdy te jednostki spadają we krwi to się chłopcy nerwowi robią...
  • Odpowiedz
@el_Maestro: właśnie ciekawa jest realny wskaźnik tego ile on tego nitro faktycznie pochłania w ilościach bezwzględnych teraz, w tym miesiącu, a ile jak tam rok temu łaził do lasu? Wydaje mi się, że na podwórku ciągle zażywa, bo raz, jest tam gdzie się schować w tej dżungli (tym bardziej jak niebawem wszystko puści liście), ale z drugiej strony - tutaj ciągle Knur go ściga i nie ma jakby tego czasu
  • Odpowiedz
@SiennaWest Major już ma w nosie to, czy krzysiek będzie krzyczał czy nie. Robi co uważa i wali bucha w biały dzień na posesji Belwederu. Major sam powiedział, że mu juz nie zależy i chce ze sobą skończyć. Najpierw Mońka go d------a, później Asia i po drodze inne Panny, każda sie nim bawiła i wodziła za nos. Major jest jaki jest, ale tez ma uczucia i pewnie go to najbardziej niszczyło
  • Odpowiedz
@SiennaWest a tam p---------e takie, już od samego początku tak gada, jakie plany były itp, Asia jedzie po nim jak po maśle, robią to dla zabawy? Nie wiem, ale na pewno nie ugra hajsu od majora, już za późno. Wgl myślałem, ze rossy mają całkiem inny plan, ale jak widać to one tez rozumem nie grzeszą i nawet majora nie przekręcą na hajs, czy krzycha na belweder
  • Odpowiedz