Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 820
@Ponury_Dewiant: papieża obrażają ci, którzy mają dość kultu jedynego świętego Polaka rodaka, pomników, ulic, placów, wycierania sobie mordy świętymi hasłami i budowania swojego wizerunku na wychwalaniu wszystkiego co janopawlowe. Wciskanie jego nauk na siłę młodym, których nie interesują jakieś frazesy i chcą żyć po swojemu wg tego co sami czuja i myślą doprawadzilo do karyturyzacji wizerunku jp2. Dobrze, że jest coraz mniej ludzi, którzy bezrefleksyjnie czczą JP2. #!$%@?ąc od tego czy
  • Odpowiedz
  • 9
Byłem w nietorych krajach i w kazdym ich mieszkancy (z tubylcy) Wyrażali sie bardzo Dobrze I podchodzili z szacunkiem do papierza JP2 ale tylko w Polsce,spotkałem się z hejtem wobec jego osoby ale dopiero po jego śmierci.
Podpisuje sie pod to ze nienawidza go spierdoksy.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: "Dasz mi lajka" XDDD Przecież oni sami dorobili ten napis w imgflipie, nie twierdziłem że dożyję czasów gdy telewizja publiczna pod rządami świętojebliwych jełopów będzie robiła #!$%@?, ale nadał własne cenzo XD
  • Odpowiedz
@dlugoniemialemkonta: dokładnie tak było młodzież obrażała papiesa w formie manifestu przeciwko kultowi jednostki związanej z kościółem i państwu wyznaniowemu, lewicowa młodzież tworzyła te memy a jak to młodzież bywa radykalna - czasem mocno niecenzuralne No Pasaran alera antifascista NIE DLA KOŚCIOŁA
  • Odpowiedz