Wpis z mikrobloga

ej ej..

Albo czegoś nie widziałem, albo ludzie są idiotami.

Ogladałem shoty z live Kasjusza, oglądałem cage, przeszukałem yt wszędzie gdzie Kasjusz wypowiada na temat Ferariego czy też pokazuje zdjecie tego łańcucha i doszedłem do wniosku, że..

Kasjusz NIGDZIE nie powiedział, że łancuch Ferarki zabrał ten typ który się z nim szarpał.

Jedyne co powiedział to, cytat.

"  Bo akurat ten ziomek który to wysłał ( mowa o zdjęciu łańcucha), On nie podnosi sobie łańcuchów tylko wali #!$%@? takich Farmazeuszy jak Ty na #!$%@? i sobie najwyżej bierze coś "

Można by z tego WYWNIOSKOWAĆ, że o to chodzi, jednak słów, że jest to ten sam człowiek wprost nie powiedział.

Skłamał zapewne z tym, że dostał lepe na ryj i upadł (co najprawdopodobniej jest kłamstwem bo ponoć ktoś go zlapał od tyłu i wywalił) 

Wiec jak mam być szczery to nie wiem skąd ludzie biorą takie informacje i wkładają mu w usta.

Żeby nie było, nie jestem funboyem Życińskiego, po prostu zastanawiało mnie to po cage gdzie Amadi chyba nie do końca rozumiał co się do niego mówiło.

Chyba, że tak jak wspomniałem na początku czegoś nie widziałem ( nie mam ig, więc może tam coś mowił) to może mnie ktoś doinformować.
#famemma