Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem studentem na studiach 2 stopnia kierunek #architektura, znalazłem ciekawą ofertę w mojej okolicy byłem dzisiaj na rozmowie, fajne nowoczesne biuro, zaproponowali mi stanowisko asystenta architekta/ kreślarza CAD, wiadome nie mam doświadczenia w takiej pracy, jedynie projekty w ramach zajęć na uczelni studiuje na PK i tutaj kwestia wynagrodzenia, jest ktoś kto mógłby się wypowiedzieć jakie wynagrodzenie mogę zaproponować a start ? Nie chcę się wygłupić że zbyt duża ani małą stawką. Jako, że jestem studentem to mam do wyboru umowę zlecenie lub o dzieło, praca po 5-6 godzin dziennie . Noże znajdzie się ktoś kto też zaczyna przygodę w tej dziedzinie i coś podpowie na start :D #budownictwo #cad #budujzwykopem #pracbaza #pracazdalna
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Nawet jeśli nie ma mowy o umowie o pracy tylko zlecenia lub dzieło ? Pracodawca trochę mniejsze koszty ponosi przy umowie zlecenie, a przy umowie o dzieło to już kompletnie żadnych podatków, dobrze się orientuje ?
  • Odpowiedz
@kungiemeister: O dzieło to o ile dobrze pamiętam odprowadzasz to co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w takim razie pewnie umówicie się na kwotę brutto minimalnej, ale wypłacaną do ręki, czy coś w tym stylu. Mam na myśli głównie to, że w projektowaniu, zwłaszcza jeśli dopiero się uczysz, to kasa jest naprawdę marna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz