Wpis z mikrobloga

Cześć. Sprawiłem sobie lapka z geforce 3070. Trochę do grania, ale bardziej do kopania eth. Po całym dniu kopania radzi sobie całkiem nieźle - 40MH bez podkręcania.
Wiadomo, że laptop to średni sprzęt do kopania, ale przy obecnych cenach kart, chyba jedna z rozsądniejszych opcji.
No i tutaj moje pytanie - jeśli go zaoram bez podkręcania sprzętu czy jakiejkolwiek ingerencji jak np. podmiana BIOSu, w ciągu 2 lat kiedy jest objęty gwarancją, to czy mogą się dowalić i odrzucić reklamację w sklepie? Może ktoś z was miał okazję być w podobnej sytuacji.

#kryptowaluty #bitcoin #mining #koparka #nvidia #komputery #ethereum #eth
  • 15
No i tutaj moje pytanie - jeśli go zaoram bez podkręcania sprzętu czy jakiejkolwiek ingerencji jak np. podmiana BIOSu, w ciągu 2 lat kiedy jest objęty gwarancją, to czy mogą się dowalić i odrzucić reklamację w sklepie? Może ktoś z was miał okazję być w podobnej sytuacji.


@Drami: Dopóki nie #!$%@? biosa nie ma z tym problemu, nawet możesz sobie ustawienia zmieniać. Funkcjonujesz i eksploatujesz sprzęt w ramach dostarczonego oprogramowania i
@bobryikaczki: A sorki nie zauważyłem bo patrzałem f15. Ramu też jest więcej o 8Gb w tym moim. Jak kupiłeś za 7k to gites. Szkoda że nie ma kart bo można było takiego składaka zrobić. Za 7 koła + hajs z sprzedaży starej karty, procka i płyty to bym miał sprzęt. Ale będzie trzeba lapka kupić niestety