Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#kryptowaluty #safemoon
Nie mówię, że to będzie dobre i pójdzie, ale jak ktoś szuka alternatyw żeby wejść wcześniej to ja sam oprócz safemars jeszcze łyknąłem fastmoon i safestar.
Dla fastmoon dopiero dziś w Trust Wallet pojawił się dopiero kurs, także świeżynka.
Oprócz tego któryś mirek polecał torpedo (nie mylić z torpedo cash) i tam też wszedłem, na razie jest w miarę fajny wzrost mimo kompletnej ciszy w eterze na temat tego projektu.
Wszystkie te waluty na pancakeswap, niektóre po ręcznymi wklepaniu tokenu.
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoYoT: dobre mirki, jako początkujący zapytam o podstawę: czy jest jakiś min limit jaki trzeba miejsc żeby wejść w te rozproszone giełdy jak pancake swap?

Gdzieś mi się pojawił wpis, że ktoś czegoś tam nie może zrobić bo nie ma nawet 1 bnb, ale nie pamiętam do jakich operacji jest taka kwota potrzebna? Widzę ze cenę bnb wywaliło w kosmos od czasu jak ostatni raz patrzyłem w binance xD
Sorki, że tak długo, ale wybierałem skórę do lambo. Nie no żartuję, pracowałem jak normalny plebs. ;)
@victordeleco2 Dalszych wzrostów życzę Tobie i sobie.
@Pexter Nie wykluczam, trzeba wyjść na czas.
@pieknykwiatuszek @LatajacyHolenderToJa Jak nie ma to musisz skopiować token ID (ten z 0x na początku) i wkleić tam zamiast nazwy w pancake'u, wtedy go pokaże. Oczywiście są to coiny obarczone dużym ryzykiem przez to właśnie, że ich tam nawet nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoYoT: dokonałem jeszcze dogłębnej analizy technicznej oraz starannej inwestygacji inwestycji i dorzuciłem RavenX za 20 usd do portfela.

Nie, no żartuje przecież, jestem z wykopu - wszedłem na główną alt coinow reddita i wziąłem nazwę tokena z pierwszego posta który zauważyłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoYoT: I jak tam? Torpedo też wtedy kupiłeś? Jest ładny wzrost teraz, mam nadzieję, że się załapałeś. :)
I chyba teraz będzie rosło, bo waluta została "zauważona" - pojawił się przelicznik w Trust Wallted dziś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dr-proktor: Na razie myślę czego się pozbyć żeby mieć kasę na nowe. Nie chcę wpłacać więcej póki co.
Nie wiem co robić z Safemoon - słabe podrygi, mam tam +150% I mógłbym wypłacić, ale może szkoda.
Na pozostałych jest albo lekki plus albo lekki minus. Mam m.in. Nftart (gówno poleciało w dół, a miał być pewniak xd), fastmoon, safestar, safemars (to dopiero porażka), PEKC i torpedo.
A jak u Ciebie? Jakieś