Wpis z mikrobloga

@sols: Najgorsze jest to ze dzieci nie rosna. Jak mialem 13 lat i gadalem z kims mlodszym o rok to czulem sie jak pedofil, i teraz jest dokladnie tak samo. Ta dzisiejsza mlodziesz jest jakas dziwna, w ogole nie wyrasta z dziecinstwa. Jak wszyscy dorosli umra to swiatem beda rzadzic dzieci. Dobrze ze nie dozyje tego czasu.
@sols: Zależy, kogo szukasz. Reguła kciuka jest taka, że kobieta zwykle szuka faceta trochę starszego, a nie bardzo starszego. Tzn. jeśli masz 29 lat i polujesz na 19stkę, to na tinderze masz znikomą szansę na sukces, ale już laska 24 lata jest spokojnie w Twoim zasięgu.
@dzajant: jeszcze coś ciekawszego, zrobiliśmy z kolegą test ja miałem wybierać tylko laski takie mega (ale nie te wyuzdane czy opalone, po prostu z twarzy superasne zadbane takie wieku 23-36 i miałem mieć wpisane wiek 33, on jest niższy i grubszy odemnie ale miał zabawić w spermiarza (prawdopodobna taktyka 90proc facetów z Tindera) i wybierał prawie wszystko oprócz totalnych pasztetów i wyuzdanych i opalonych.
Tinder to świetne miejsce na proste badania socjologiczne ostatnie roczniki które mają szansę zaistnieć to 28lat, facet powyżej tego wieku musi mieć wpisaną firmę którą prowadzi albo wysokiej jakości foty jak to dobrze zarabia.

#tinder


@sols: ja prawie 4 dychy, jakieś zwykle samojebki w lustrze czy coś, brak opisu i setki par ładnych dupeczek w przedziale 18-30 lat więc tak nie do końca.
Wyniki: u mnie 1 polubienie, u niego 47 , ale on miał miec wpisany wiek 28. Wnioski lepiej brać co jest z początku z potem się okazuje że pomiędzy tymi są też te ładne , bo tak jakby widzą popularność profilu czy jakoś tak na to wychodzi
@sols: bo różowe mają ustawiony limit wiekowy na 30.. dlatego jak masz 29 to idealny wiek na ruchanie 18-19 latek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oczywiście masa ustawia na max. 25 lub 21 ale da radę.. po 30 to już wskakujesz do innego świata.. tego gorszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)