Wpis z mikrobloga

Jak ktoś chciałbym wyszukiwać terminy szczepień (dla siebie/dziadków/rodziców/itd.) to staram się aktualizować aktualne terminy szczepień w kilkudziesięciu miastach w Polsce: https://szczepienia.github.io

Jakby ktoś miał sugestie jak uprościć UI to tez chętnie przyjmę info :)

Na stronie jest info kiedy była aktualizacja (staram się robić co 1-2h dziennie).

#koronawirus #szczepienia #covid19
  • 42
  • Odpowiedz
Mirku, doskonala robota!!!! Mam pytanie: dzwonilem dzisiaj na infolinie i mi powiedzieli, ze najozszy termin w Poz jesr na 11 maja... a tu widze u Ciebie, ze sa wczesniej w poz.. jestem z grupy 40+ ze skierowaniem.... dzwonic do punktu??? W tym moim poczta glosowa przepelniona...
  • Odpowiedz
  • 2
@krzyk2 łał super.
Ty to robisz ręcznie ? W sensie ta lista terminów jest brana z tego portalu erejestracja?

Generalnie, widać przy wyborze terminu przez profil zaufany jaka szczepionke używamy ?
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: masz może więcej informacji odnośnie wolnych terminów na Johsona? I też mam kolejne pytanie - jak jest rozwiązana kwestia kwarantanny i innych restrykcji po zaszczepieniu Johnsonem? Taka osoba jest traktowana na równi z tymi co przyjęli dwie dawki Pfizera/Moderny/AstraZeneca?
  • Odpowiedz
@krzyk2: Mireczku, natrafiłem na ten wpis absolutnie przypadkiem, szukając na wykopie wątku o szczepieniach mojej grupy 30+, która wyraziła chęć szczepienia w styczniu-marcu, zapisy ruszają 25 kwietnia. Twoja strona jest absolutnie genialna, nie mogę się doczekać aż z niej w pełni skorzystam. Będę ją polecał moim znajomym. Serdecznie Ci dziękuje i życzę aby ten dobry uczynek wrócił po tysiąckroć! :)
  • Odpowiedz
Mirku, doskonala robota!!!! Mam pytanie: dzwonilem dzisiaj na infolinie i mi powiedzieli, ze najozszy termin w Poz jesr na 11 maja... a tu widze u Ciebie, ze sa wczesniej w poz.. jestem z grupy 40+ ze skierowaniem


@40latek: 40+ ze skierowaniem mogą dopiero >10 maja.
Stronka pokazuje najwcześniejsze terminy dostępne w danych miastach, ale żeby się zapisać musisz mieć eskierowanie bez haczyków.

40+ ze eskierowaniem wygenerowanym na 30 marca - 1
  • Odpowiedz
Ty to robisz ręcznie ? W sensie ta lista terminów jest brana z tego portalu erejestracja?

Generalnie, widać przy wyborze terminu przez profil zaufany jaka szczepionke używamy ?


@Dawav: Semi autmatycznie, mam program który wyciąga to z erejestracji, zapuszczam ręcznie (bo nie mam ufności do tego programu, więc jak się wywali to wolę widzieć :).
Niedługo przejdę na full automat.

W erejestracji widać szczepionkę, możesz też wyszukiwać terminy po szczepionkach.
Teraz
  • Odpowiedz
masz może więcej informacji odnośnie wolnych terminów na Johsona? I też mam kolejne pytanie - jak jest rozwiązana kwestia kwarantanny i innych restrykcji po zaszczepieniu Johnsonem? Taka osoba jest traktowana na równi z tymi co przyjęli dwie dawki Pfizera/Moderny/AstraZeneca?


@Gzagal: Tak, jedna dawka J&J = 2 dawki pozostałych. QR kod też się wygeneruje w aplikacji mObywatel (po tygodniu czy 2 od zaszczepienie, nie wiem jak z J&J się czeka).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzyk2: super robota. Szkoda że astra zenka ma odstęp między szczepieniami +/- 12 tygodni. W Warszawie jest niemal od ręki. A tak to trzeba będzie jeździć i szukać innej :D
  • Odpowiedz