Wpis z mikrobloga

Piękne to były 2 dni, pełne spekulacji, dyskusji i naparzanki przeciwników i zwolenników. Coś nowego. Celowo w sumie milczałem i czekałem na rozwój wydarzeń... no i prawdopodobnie jebło. Nigdy proszę nie zapomnijcie że tych 12 klubów, w tym też klub któremu sam kibicuję, próbowało zrobić zamach na piłkę, tylko dlatego że UEFA za mało torciku im kroiła. Teraz pewnie i tak dostaną więcej, bo sama UEFA już wie że są zdolni zrobić sobie swój torcik. #pilkanozna #superliga
  • 13
@Minieri sramach nie zamach. nikogo nie interesuje obecny schemat ligi mistrzów. Zawodnicy nie mają siły biegać tyle spotkań w sezonie co widać z sezonu na sezon. To nie jest piłka sprzed 30 lat gdzie wymieniano 200 podań na mecz a sprinty do piłki nie występowały. Intensywność spotkań rośnie i wszyscy to widzą, jednocześnie nikt nie chce oglądać Legii w lidze mistrzów gwałconej kolejny raz przez inne kluby.
@Siman fascynuje cię oglądanie drużyny która w 11 siedzi w własnym polu karnym i nieudolnie się broni dostając na koniec 2-3 bramki xd? To jest ta nowoczesna piłka? Bo tak wyglądają mecze topowych klubów z jakimś średniakiem.

Może zamiast drużyny postawimy mur w bramce i jak drużynie uda się piłką go zniszczyć to wygrywa. Podobne emocje
@Minieri: Mnie zastanawia czemu ludzie się tak podniecają, cała ta akcja miała na celu postraszyć leśne dziadki z UEFA. Ja nie popierałem pomysłu, ale UEFA i FIFA to dwie skorumpowane organizacje do całkowitej reformy. Po pierwsze porządny audyt i śledztwo m.in. odnośnie Mistrzostw Świata w Katarze - ile kto i komu posmarował, bo smarowane było i to grubo. Po drugie wszelkie nowinki technologiczne usprawniające sędziowanie powinny być wprowadzone już dawno wszędzie
@Narcyz_: Też nie jestem zwolennikiem UEFA, ale Super Liga w tym proponowanym formacie to był słaby pomysł. Też mam nadzieję że wpadną na lepszy pomysł jak to zorganizować tak żeby był to lepszy produkt.