Wpis z mikrobloga

No ładne, szkoda tylko, ze zmienili pudełka, bo nie pasuje do reszty modularow ( ͡° ʖ̯ ͡°) a zapakowane w tak wielki karton z taką ilością foliowych poduch, ze mogę cała się nimi obkręcić, wejść do kartonu i wysłać z powrotem do @al_to, żeby im tam osobiście podziękować na magazynie. Tylko waga by się nie zgadzała i kurier by się zmęczył ( ͡º ͜ʖ͡º)
#lego #alto #modulary
dobrzecisiewydaje - No ładne, szkoda tylko, ze zmienili pudełka, bo nie pasuje do res...

źródło: comment_16189009634nSchELvZH7MOe5o95UJg2.jpg

Pobierz
  • 14
@dobrzecisiewydaje: @DzejDzejSan: @al_to
Mi właśnie przyszedł i też tak wypełniony, ale mocno wgniecione opakowanie. Ale tu raczej upatrywałbym winę w kartonie lego. Warsztat ma duże opakowanie ale węższe u podstawy niż inne modulary i jak się przesuną klocki to nie ma bata. Robi się Harmonijka. Takie chyba lepiej pakować na płasko niż na stojąco. Albo było na magazynie już takie. Bo do pakowania nie ma co się przyczepić. Ale chyba
@dobrzecisiewydaje: jak chodzi o pakowanie to się poprawili, ale można trafić uszkodzone kartony, jak widać żeby klient nie spisywał protokolu uszkodzenia to wrzucają ładniejsza strona do góry.
Jak napisałem, że jednak olewam zwrot towaru to nie raczyli nic odpisać.