Wpis z mikrobloga

#poznan #otwieramypoznan #poznanskieveto
Jako że codziennie jest pełno pytań "yy ej co jest otwarte" postanowiłam stworzyć LISTĘ OTWARTYCH OBIEKTÓW
Jak wiecie o czymś otwartym, to dorzućcie, ja też będę ją aktualizować, jak coś mi wpadnie w oko. Jak mi się będzie chciało to podorzucam linki do fanpejdży.
Szukałam gdzieś takiej gotowej listy, żeby skopiować, ale nie udało mi się znaleźć żadnej czytelnej, tak że trzeba było stworzyć. Klikajcie, dopisujcie, jedzcie i pijcie xD

  • 19
no w ogóle się lab ze schronem nie ukrywają....


@Poldaz: ktoś je dorzucił do listy, a mi kilka minut zajęło sprawdzenie w internecie, że faktycznie są otwarci ¯\_(ツ)_/¯ Więc no chyba jednak się w ogóle nie ukrywają xD
@jrider nie wiem skąd masz takie informacje, szczerze mówiąc nie sprawdzałem fp Labu w tych godzinach, ciężko mi w to uwierzyć, po co trzymać wydarzenie na Fejsie przez całą noc, jeśli drzwi do klubu zostają zamknięte przed północą
@jrider Spoko, wysłałeś mi screen z marca, wydarzenia które zostało przeniesione na bliżej nieokreśloną datę, na razie to czerwiec. Na samym fp nie ma żadnych wydarzeń. Masz rację bezsprzecznie