Wpis z mikrobloga

@GeRoNiMo321: Przegina pałę gość.

Często się z nim zgadzam. Lubię jego spostrzeżenia - często są trafne.

Ale jak on mnie #!$%@? z tym, że jak ktoś nie mysli jak on to jest #!$%@?.

Nie skaczesz jak dzieciak, że Kubica wygrał w LMP2 i uważasz, że to nie jest sukces na miarę zwycięstwa w Kanadzie 2008 albo nawet 3 miejsca w DTM.
  • Odpowiedz
@GeRoNiMo321: tak jak @ChickenDriver pisze.
Cezary wydawał się kiedyś normalny, ba nie wiem czy z 5 lat temu mu nie pisałem gdzieś pw żeby filmy na yt sam nagrywał. Niestety stało się coś złego.
Wyszedł jego charakter. Skrytykujesz go choć odrobinę, włącza mu się agresor, teksty w stylu co ja wiem to wiem. Popatrz na takiego Sokoła. Stoicki spokój a wiedza sama się obroni. Natomiast Cezary blokuje, bóldupi na filmach że
  • Odpowiedz
@GeRoNiMo321:

albo nawet nigdy nie były na wyścigu?


Ja byłem na wyścigu 20 letnich gruzów, który odbywał się na parkingu pod Biedronką, więc mogę wypowiadać się jako ekspert i szkalować Gerwazego
  • Odpowiedz
@mazaq1: mam takie same odczucia, po co w ogole wdawac sie w dyskusje i komentowac zaczepki, Joe Rogan mowi ze to pierwsze przykazanie Youtubera - nie czytac komentarzy
  • Odpowiedz
@GeRoNiMo321: ciężko wyczuć, do tego się ja nigdy nie przypieprzałem.
Ale wiesz.. może to tak jak z memami z Janem Pawłem II. Jak się kogoś za bardzo wychwala to wiadomo co się może stać
  • Odpowiedz
@GeRoNiMo321 ja Ceza lubiłem i oglądałem regularnie f1vlog. Powoli odchodzę od niego no stał się zbyt pewny siebie i często swoje opinie przedstawia jako fakty co nie daje pola do dyskusji. Stał się też w swoich opiniach i wnioskach bardzo pochopny.
  • Odpowiedz
@GeRoNiMo321: dla mnie hejtuja po prostu ludzie, ktorzy nie potrafia dzielic ani cieszyc sie sie czymkolwiek. Cez ma wady ale za te wady tez mozna go lubic. Irytuje i wkurza a mimo to dla mnie to lepsza rozrywka niz Sokół. Sokoła obejrze sobie z ciekawości a Gutka dla funu :)
  • Odpowiedz
@mazaq1: Bo jest toxic.

Jak jest ok to jest ok. Idzie posłuchać. Ale #!$%@? się jak tylko ktoś delikatnie go skrytykuje czy wyrazi inny pogląd.

Nie raz mi napisał chamski komentarz jak uznałem, że sie nie zgadzam. I nie podważyłem jego zdania czy okoliczności obiektywnych. Opisałem swoje osobiste spojrzenie na tę sprawę, poglądy i ODCZUCIA

A on mnie #!$%@?ł za to co ja sobie myślę ;p Ale no to było moje
  • Odpowiedz