Wpis z mikrobloga

@atari_xd: Lubię cię, ale jesteś p----------y. Safemoon za 0.0000000000000 oczywiście scam. Safemoon rośnie nie kupujcie. 1 szał, no to teraz ci co zainwestowali sprzedają i scam umiera. Twoje szczęśliwe posty jak zleciało na dół. Rośnie znowu 4x! w jeden dzień, Scam patrzcie na giełdach tylko sprzedają. Jesteś po prostu p----------y. Widzę więc, że twoje porady są g---o warte. Każdy kto teraz sprzeda zarobi kupę kasy. Jak spadnie znowu np o
  • Odpowiedz
@goparys: @Thexil: przy tak guwnianym wolumenie, jak ktoś podniesienie jedno zlecenie na kilka tys dolarów to ruszy cena, gòra dół i x10

Najlepsze jest to że przez karanie 10% fee przy każdym transferze właściwie uniemożliwia się arbitraż, co już powoduje że cena na giełdach znacząco odbiega od ceny na pancake, na niekorzyść tego ostatniego
  • Odpowiedz
@goparys: jeżeli giełda respektuje reguły, to przy sprzedaży też powinna zabierać 10%, czyli w sumie starta 20%, aż muszę sprawdzić bo sam sprzedałem na whitebit ale nie wnikałem
  • Odpowiedz
@atari_xd: Nie wiem. Powinni ci zabrać przesyłając na giełdę i sprzedając. Skoro się to nie stało to możesz zgłosić Bug do twórców. Może dostaniesz free lambo
  • Odpowiedz