Wpis z mikrobloga

SPOILER

Ola mówi Luizie, że spała z nowym, a później lektor mówi, że wierzy, że nie byli razem przed programem ale teraz bardzo chcą być XDDDDDD zaklinanie rzeczywistości i próba ratowania wizerunku widzę ostro. Prawda jest taka, że typek od castingów wysyła znajomych na drogie wakacje, a jak staje się to oczywiste na tyle, że każdy głupi to zauważa, to żenująco próbują robić wodę z mózgu. To, że z miejsca olka nie została wyrzucona to jest turbo skandal.

#hotelparadise
  • 12
@LiamRockwell: Ja jeszcze wierze, że Lektor wie co to sarkazm. Przecież już w odcinku jak się poznali, jasno dawał do zrozumienia, ze się znają. Co prawda nie widziałem jeszcze odc i nie wiem w jakiej sytuacji i jak to powiedział, ale może to być umyślne użycie tych słów?
Jednak nie ma wątpliwości ze produkcja ma wpływ na to co się dzieje. W końcu to TV ¯_(ツ)_/¯
@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: Tez wydaje mi się , ze iq tu nie ma nic do rzeczy. Każdy lubi co innego. Ja czasami oglądam nawet ukryta prawdę, czy 19+, wtedy moj różowy łapie się za głowę. Tak samo ja gdy ona po raz nty ogląda ranczo. Wracając do HP to rozrywka jest śledzenie kombinacji i krętactwa uczestników ot co ¯_(ツ)_/¯ Rozrywka przed TV to nie musza być tylko poważne produkcje. Ale nie każdy ma
@SialaBumBum Luiza w łazience ją zapytała "ale tylko się spotkaliście, czy było coś?" ona się nie chciała przyznać ale w końcu taka zawstydzona pokiwała głową, że coś było (czyli seks). Oglądasz paradise extra, czy zwykły? Może nie było w zwykłym
@LiamRockwell: Łykną albo szybko zapomną. TVN sam sobie psuje programy biorąc do produckji i ludzi od dobierania uczestników takich amatorów co uprawiają kolesiostwo. Jak był BB to też dużo wychodziło, że nie których uczestników Hubert znał lub już byli łączeni z TVN, a w 2 sezonie to już był totalny wysyp