Wpis z mikrobloga

kanał olgierdano jest spin offem całego serialu uniwersum. Gość jest błyskotliwy, zabawny a przy okazji dobrze wyjaśnia Jareczka. I jak chce to niech se zarabia, #!$%@? mi do tego, oglądam, mam bekę i fajno
  • Odpowiedz
@malpiawyspa: Ja nie oglądam bo absolutnie nie imteresuje mnie mexicano ani nie daje żadnej rozrywki ciśnięcie po jemu, więc jest mi absolutnie obojętny. Ja tylko czekam na następny szpital Knura
  • Odpowiedz
@Opalka: Robi to samo co syn.
Tyle że ma przynajmniej coś ciekawego do powiedzenia choćby na temat spotkań Jagielloni czy Białegostoku (gdzie dobry kebab jest) niż synalek który tylko by kłamał i pieprzył bzdury które mało kogo interesują.
  • Odpowiedz
@farara wie wie on się hejtu nie boi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bawił się w wyłączenie komentarzy ale nie przez hejt to działanie czysto biznesowe przecież,przedsiębiorcy bez działalności gospodarczej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@farara: Jareczek bardzo dobrze wie, co mowi Olgierdano. Wystarczy popatrzec jakiego szalu dostaja menelskie parobki na tym tagu. Jego pazie, obslugujacy mu kanal musza dwoic sie i troic, zglaszajac kanal Olgierda i informujac swojego guru o poczynaniach jego taty
  • Odpowiedz