Wpis z mikrobloga

Kiedy powstanie SuperLiga to na nowo zacznę się bardziej interesować klubową piłką nożną jak kiedyś, może nawet wybiorę sobie ulubiony zespół którego nie mam, oglądanie normalnych rozgrywek ligowych gdzie 99% szans na mistrzostwo ma Juventus/Bayern/PSG/Real-Barca jest tak samo emocjonujące jak oglądanie fazy grupowej ligi mistrzów, czyli wcale, oglądanie dwumeczów w dalszej fazie też jest niezbyt ciekawe. Największe emocje zawsze daje mi oglądanie mundiali/euro bo tam nie ma tych zasranych dwumeczy. Pandemiczna Liga Mistrzów gdzie nie było rewanży była najbardziej emocjonująca od lat, change my mind. Liga mistrzów i ligi krajowe ssą. Rewolucja się przyda. ( ͡º ͜ʖ͡º) dajcie trochę emocji w tej piłce ()

Często jak grałem w PES'a czy FM'a a dawniej w FIFĘ to sobie sam customowo tworzyłem SuperLigę bo byłem zawsze ciekawy która drużyna rzeczywiście jest najmocniejsza, a nie która drużyna ma najwięcej szczęścia w dniu finału ligi mistrzów. Dla mnie bomba, mam nadzieję że to dojdzie do skutku ʕʔ

#pilkanozna #mecz #superliga
  • 10
@miki4ever: Wydaję mi się że w superlidze będzie więcej zespołów walczących o mistrzostwo niż dwa albo co jeszcze lepsze jeden. Nawet cztery czy pięć to już będzie duzy progress względem obecnych rozgrywek ligowych. Może wcale tak nie będzie, ale gorzej niż jest teraz już być nie może więc ja bym chętnie to przetestował ( ͡º ͜ʖ͡º)