Wpis z mikrobloga

Hej,poleci ktoś apke (najlepiej darmową) która dobrze liczy przebytą trasę i ewentualnie pokazuje przebyte kilometry zbiorczo w danym okresie czasu. Biegam od niedawna zazwyczaj używam LG Health i ale dziś dodatkowo użyłam Adidas Running (ma opcje ustawienia celu w km i pokazuje ile już zrealizowano). W tle działa też Google Fit. No i dziś rano małe zdziwko miałam bo każda z tych aplikacji policzyła mi kolejno 8,29km, 7,41km, 7,94km . Czas prawie identyczny pokazują (GFit minutę dłużej). Mam też zegarek Amazfit i Mibanda 2. Coś czuję że jutro odpalę cały arsenał i będę porównywać...
#bieganie
  • 6
@GhostTrick: Strava niestety mi nie działa na telefonie. Kilka razy próbowałam użyć i mi się wieszała. Ogólnie nie chodzi mi o to żeby stałe kilku aplikacji używać. Google Fit działa samo sobie chyba ja tego nie włączam, LG Health używałam cy czas bo taka miałam na telefonie od nowości. Ponieważ wkrecilam się w bieganie to chciałam już jakaś lepsza aplikację. Po prostu z ciekawości włączyłam dziś obie żeby zobaczyć czy taki