Wpis z mikrobloga

Dziś znów o Teneryfie - niemały przewodnik po najciekawszych atrakcjach wyspy, a dokładniej najciekawszych według mnie - czyli z przewagą natury, a trochę mniej o miasteczkach i plażach. Dziś wpis jest całkiem długi, ale okraszony też ponad 30 fotkami, do których czasem nawiązuję w tekście, dlatego wyjątkowo nie wrzucam wpisu na Mirko a jedynie link - bo i tak nie miałoby to dziś zbytniego sensu, a linkować osobno do każdej fotki nie mam za bardzo jak, bo do końca tygodnia operuję jeszcze na tablecie a nie komputerze.

Piękne lasy, plaże, marsjańskie krajobrazy… nie tylko dla emerytów – Teneryfa!

Z Teneryfy pojawią się jeszcze prawdopodobnie dwa wpisy, a potem mam w zanadrzu kilka przygotowanych już wcześniej no i mam nadzieję, że już za dwa tygodnie podrzucę Wam trochę materiału z trwającej na Islandii erupcji wulkanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

***

IG / FB

#zwtravel

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)

#teneryfa #podroze #podrozujzwykopem
zbigniew-wu - Dziś znów o Teneryfie - niemały przewodnik po najciekawszych atrakcjach...

źródło: comment_1618666197nhQHZ6aid0fzpV7AZ4idmg.jpg

Pobierz
  • 51