Wpis z mikrobloga

Nie kupujcie PPV. Ja zostalem oszukany. Poprzednia gala cięła w ch00j.
Zlozylem reklamacje i mam jej numer i potwierdzenie na mailu. W dniu gali to zrobilem.
Nagle zgloszenie moje zniknelo z panelu uzytkownika.
Proba kontaktu konczy sie wiadomoscia, ze na reklamacje mam 14 dni od wydarzenia. Umywaja rece.
DLATEGO NIGDY WIECEJ NIE KUPIE PPV I JAK JESZCZE BEDE MIAL OCHOTE OBEJRZEC TO TYLKO RESTRIMY.
Czy jest wiecej takich osob jak ja? Prosze o info bo moze jest sens zrobic pozew zbiorowy i masowe zgloszenia do UOKiK.
A przynajmniej znalezisko moze zrobimy ze screenami i dowodami.
#famemma #hypemma #afera #mma @FAMEMMA
negroni - Nie kupujcie PPV. Ja zostalem oszukany. Poprzednia gala cięła w ch00j.
Zloz...

źródło: comment_1618653326QLArdTvcCOdGDKW60yIcfH.jpg

Pobierz
  • 17
@Frieza_Gold: Mnie ten hype #!$%@?. Reklamacje mialem o numerze ok 33000 wiec jedna z pierwszych. Dzien po gali reklamacje mialy numer juz ok 60000.
Ja zgloszenie zrobilem w momencie walki kubanczyka.
Najbardziej mnie #!$%@? wiadomosci od jakiegos debila Huberta co nie rozumie co do niego pisze. To jest kpina i niby 20zl #!$%@? ale dla samej ideii cwaniactwa mam ochote cos z tym zrobic.
@negroni: @Frieza_Gold: reklamacje składa się przez formularz a nie w panelu konta.
Jak złożysz przez formularz to dostajesz maila z potwierdzeniem a na stronie nie ma żadnego info.
Jak złożysz na stronie to masz info w panelu konta ale maila z potwierdzeniem nie.
Dużo ludziom oddali hajs.
@Szyme1: dobra co do hype to zadziałało przelogowanie, dzięki. Ale hajsu nie ma, a reklamację pisałem pamiętam że dwiema drogami i formularzem i mailowo i odpisał tej hubert i nie ma odpowiedzi. Zara mu odpisze go pogonię łebka
@negroni: U mnie wystarczyło przypomnieć im o mojej reklamacji i po 2 dniach zwrot był na koncie. Widać, że nie radzą sobie z tak dużą ilością zwrotów ale gdy muszą to odsyłają normalnie.
@negroni: Ja zaraz po gali złożyłem reklamację na stronie. Nie pamiętam czy przez formularz czy przez panel, w każdym razie nie było tam nawet pola do opisania problemu czy sprecyzowania swoich "oczekiwań" (dało się jedynie wybrać jakąś opcję z rozwijanego menu).

Później wybuchła "afera" z czasowym, darmowym dostępem do starych gal jako rekompensata za usterki. Sprawę olałem, dla kilkudziesięciu złotych nie zamierzałem kopać się z koniem, ale powiedziałem sobie, że skoro
@zalozyc_bukmacherke_w_afryce: Masz jakieś potwierdzenie o darmowym Hype i Fame 10 za free, czy po prostu widzisz je w swoim profilu?

Tak jak Ty kupiłem pakiet Fame 9 + 10. Zaraz po gali wysłałem zgłoszenie, również 26 marca otrzymałem maila z informacją o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i zwrocie kasy w ciągu 2 tygodni. Kasę otrzymałem po niecałych trzech.

Dzisiaj po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce "Oglądaj" widzę dostęp do Hype
@negroni składałem reklamację już podczas gali, mam numer, ale oczywiście zostałem olany. Mam nadzieję, że mimo upływu 14 dni coś z tym zrobią, bo powinni chociaż odpowiedzieć na zgłoszenie, żebym w jakiś inny sposób złożył reklamacje.
W dupie mam te 3 dychy. Chodzi o zasadę. Ale już wiem, że to było moje ostatnio PPV, od teraz tylko lestlim.