Wpis z mikrobloga

@Myrszula: Masz rację co do par hetera-ciapa. Najlepiej sprawdzają się pary gdzie jedna osoba jest bardziej egoistyczna a druga ugodowa. Dwoje egoistów będzie toczyć wojnę a dwie ciapy będą zapętlać się w wiecznym "ja się dostosuję, ty coś wybierz".

Co do Karola i Igi to największa chemię widzę między Karolem a Tosią, kotem Igi. Między samymi małżonkami jest raczej kumpelstwo, okraszone okazjonalnym trzymaniem się za ręce w podróży poślubnej. Napięcia seksualnego
@vvulpecula

ej a obczailiscie motyw jak ekspertka powiedziala, że było u nich za idealnie po czym że czuła że wypadną jakieś trupy z szafy i że nie pomyliła się. I ja zrozumiałam z montażu że te trupy wypadną w następnej scenie, ale imo nic takiego się nie stało. Więc nie wiem czy to głupi montaż czy ja coś przeoczyłam :/

Wydaje mi się, że chodziło o to, że oni jednak nie podobają
@vvulpecula: Mnie przez jakiś czas łapał krindż jak widziałam zachowanie Igi, ale teraz mnie łapie jak słyszę śmiech Laury. Żal mi ich pary, bo Maciek widać, że nie ma obycia z kobietami i przez to przejawia zachowania, które irytują Laurę i nic w tym dziwnego. Jego niezdecydowanie związane z zostaniem u niej czy chodzenie za nią ciagle tez by mnie drażniło. Po tym odcinku mam wrażenie, że Laura zaczyna się coraz
Te giry na kanapie faktycznie mogła sobie darować.

Zauważyliście, że jak była u Laury i Maćka to miała gadać najpierw z jednym, potem z drugim, a na koniec z obojgiem? Tego ostatniego wcale nie pokazali. Ciekawe dlaczego?

Nie dziwię się Laurze, że Maciek ją wkurza. Miał sobie iść, ona pewnie już zaczęła się ogarniać, robić syf w domu związany z rozpakowywaniem, zmywać makijaż... a tu wraca ten kretyn i telewizja za nim.
Podstarzała karynka i usztek są spoko. Może i mają szaloną rodzinkę i tylko Disco Polo brakowało, ale myślę, że jakby to Disco Polo było to Kamilkowi by się jeszcze bardziej podobało :P Najlepsza para w tym sezonie.

Iga jest zmienna jak pogoda w Szkocji. Nikt normalny z taką laską na dłużej nie wytrzyma. Szkoda Karola, ale na pewno po programie zbierze taki fejm, że będzie sobie castingi organizował.
@vvulpecula: @gesslerowaa: @Dewasta: @dwayne-johnson:

Ale ciekawe jak się zmieniło Macieja zachowanie, bo w trakcie "podróży poślubnej" to wyglądał na zdecydowanego, tu motorówka, tu wyjazd na plażę. Tak jakby po zakończeniu wyjazdu mu się wyczerpała bateria. Najgorsze, że w trakcie powrotu nie było złej decyzji, tzn. mógł powiedzieć "wracam do siebie" albo "jedziemy do Ciebie" i gdyby się po prostu trzymał tego to by było ok. Mówi jedno, robi
@galicjanin: brawo, #!$%@?łeś PIS do tematu o slubach i disco polo.

Swoja droga bardzo malo realne, zeby babka prowadzaca firme - salon fryzjersko-kosmetyczny i 30 ziom, oboje bez dzieci popierali pisiorow kiedy są w grupie która jest najbardziej ruchana w dupę.

Nawet ich rodzice (jej mama ma 52 lata, miła 17 lat jak sobie ją zrobiła...) sa za mlodzi zeby glosowac na tych zlodziei bo 14tka.
@vvulpecula: Maciej wydaje się poczciwy, ale niestety też bym nie miała do niego cierpliwości. Doceniam empatię i wrażliwość u mężczyzn, ale w momencie gdy mam do czynienia z facetem, który jest mniej decyzyjny ode mnie to automatycznie staje się on dla mnie aseksualny.