Wpis z mikrobloga

Które miejsce parkingowe byście wybrali? Na czarno zaznaczyłem już zarezerwowane, na szaro są miejsce platformowe, które mnie nie interesują, a na czerwono zaznaczyłem klatkę przez którą będę wchodził do garażu.

Na ten moment najbardziej podoba mi sie miejsce nr 60 (zaznaczone na zielono)- przy słupie więc więcej miejsca z boku i wydaje się, że powinno być łatwo parkować i przodem i tyłem, ale nie mam doświadczenia w takich garażach dlatego chętnie posłucham osób bardziej doświadczonych :D

#samochody #mieszkania #nieruchomosci #motoryzacja #pytanie #budownictwo #mieszkaniedeweloperskie
potfurrr - Które miejsce parkingowe byście wybrali? Na czarno zaznaczyłem już zarezer...

źródło: comment_1618583863G8HkuoGk42LPFGaRqxmGrz.jpg

Pobierz
  • 25
@potfurrr: 64? najwygodniejsze to wjazdu, z jednej strony normalnie otworzysz drzwi, z drugiej słup więc nikt ci nie obije auta. Nie sądzę żeby ktoś w takiej hali nie umiał wyrobić na zakręcie i przytarł; zawsze pewnie i tak będą kamery. Do tego blisko do klatki.
@becvvv: jak ciężko? przecież z jednego boku nie masz nic tylko przejazd. Czy staniesz tyłem czy przodem wyjazd jest idealny. Najgorsze są te miejsca środkowe jak i te przy ścianach bo tam jest zawsze wąsko a na 64 jak wiedziesz przodem otwierasz super drzwi cale…
@becvvv: czemu ciężko? wyjazd jest z lewej na dole więc parkując tyłem 2x w lewo i jazda. Parkując przodem będzie faktycznie minimalnie trudniej ale masz dużo miejsca na manewr zawracania-:

lekko do tyłu, potem w lewo do przodu i zawracamy.