Wpis z mikrobloga

  • 1870
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@itolek100 pieszych też w-------ą

Nie wiem czy to specyfika Warszawy, ale tutejsi rowerzyści to jakaś dzicz totalna

@hyperballad piona. Regularnie idąc pod Polem Mokotowskim widzę jak rowerzyści zasuwają chodnikiem RÓWNOLEGLE do ścieżki rowerowej.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Nie zgodzę się. Sam jestem rowerzystą i kierowcą w zależności od pogody, ładunku i humoru :) Po chleb równie dobrze mogę jechać rowerem jak słoneczko świeci, nie muszę samochodem od razu jechać za to zgrzewkę coli i piwa kjuż lepiej autem przywieźć. Rekreacyjnie to samo, nie ma sensu brać rowera do samochodu jak sama jazda rowerem już może być rekreacją. Jedno co trzeba to oddzielić jeden ruch od drugiego
  • Odpowiedz
@itolek100: polski kierowca w swoim autku, symbolu statusu i jego wartości jako człowieka, największy snowflake w galaktyce xD wszyscy go w-------ą, rowerzyści, piesi, matki z wózkiem, za dużo ograniczeń, za dużo progów, każą zwalniać, zatrzymywać się, a jeszcze nie chcą zapewnić kluczowego liberalno-wolnościowego dobra - DARMOWYCH nieograniczonych miejsc parkingowych xD i te ścieżki budujom za MOJE PODATYK Z 3000 NA RĘKĘ, zamiast 6-pasmowych autostrad w centrum bez świateł i panoszących
  • Odpowiedz
@WyslijNaPwUlubionegoMema: i mamy pierwszego oskarka, który poruszanie się danym środkiem transportu traktuje jako plemienny sposób na szufladkowanie społeczeństwa xD jak ktoś krytykuje polską patologię na drogach, error 404, system Polaka kwalifikuje jako biedaka który na pewno nie ma auta xD błąd, jestem samochodziarzem i lubie nimi jeździć, jednak nie traktuje go jako przedmiotu, pod który ma być zbudowane miasto, rzucając róże pod koła, a przy tym nie spada mi korona
  • Odpowiedz
@hyperballad: Inna sprawa, że infrastruktura nie pomaga. Ścieżki rowerowe są ciągnięte gdziekolwiek, bez jakiegokolwiek pomyślunku jak to zgrać z innymi formami transportu. Ścieżki zamieniające się z chodnikiem co 20 metrów, ścieżki uciekające za wiatę przystankową, nawet ścieżki prowadzone po drogach wewnętrznych, z przeciwnym kierunkiem ruchu do jadących tam samochodów - a to tylko jedna trasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby ścieżki rowerowe robiono wzdłuż tras samochodowych,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyslijNaPwUlubionegoMema: zjechał cię jak bura sukę a ty wklejasz obrazek z żabom i myślisz że wygrałeś dyskusje XDDDD
@dybligliniaczek: tak bardzo to. W ogóle to powinno się zrobić tak: wziasc powierzchnię Polski i podzielić ja przez ilość mieszkańców kraju, następnie podzielić ziemię na działki równej wielkości i w centrum każdej postawić jednego Polaka. Na granicach działek płot 100m wysokości zelektryfikowany. I by wreszcie poljiaki byli szczęśliwi.
  • Odpowiedz