Wpis z mikrobloga

Gram właśnie w A Plague Tale: Innocence. Dopiero tak ze dwie godziny ale już jestem zaskoczony jak takie małe studio wydało tak dopracowaną produkcję. Grafa, art style, udźwiękowienie, niezłe animacje, fajny gameplay a klimat to przekonkret. W dobie tych #!$%@? fortnajtów, apexów, pubgów, dlc, early accesów, lootboxów i innych dewiacji miło jest wiedzieć, że są jeszcze studia robiące gry "od serca". A wszystko to #!$%@? mi na full na leciwym Rx570 a freesync z lfc sprawia, że gra po prostu płynie. Dobra, cisnę dalej, elo.

#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheLizardKing: A pomyśl, że przez rok nie było w ogóle opcji wyłączenia tego ( ͡º ͜ʖ͡º) Plus mam wrażenie, że sporo osób nawet później grało z aberracją, bo jako konsolowcy nie zaglądali w opcje grafiki. Nie wiem kto wpadł na to, żeby to było nie do wyłączenia + włączone defaultowo, moim zdaniem wygląda o wiele gorzej.

A gra świetna, czekam na zapowiedź czegoś nowego od Asobo.
@TheLizardKing: Świetna gra. Jak skończysz to koniecznie odpal Hellblade, najlepiej na słuchawkach.
To jest właśnie to piękno Game Passa, na którego niektórzy plują mówiąc, że to same gówniane indyki. Bez niego nigdy bym nie spojrzał na takie perełki jak Plague Tale, Hellblade czy (hail!) Kingdom Come. I wiele innych...