Wpis z mikrobloga

Niestety w z tą edycją nie jestem na bieżąco , nie śledzę tagu. Zerknęłam kiedyś na ten fake stream i ta cała "rozbieżnooka"mówiła że była z Hubertem , pomyślałam o Janczaku , odpowiedzialnym jak zwykle za castingi.Wrzuciłam w google i wyskoczyła mi fotka z jego urodzin , która sama tu kiedyś wrzuciłam.Serio kur.a serio?
#hotelparadise
Pobierz
źródło: comment_16184984829W3VtnFp1RL2Rch02zSXK6.jpg
  • 22
@mietek123456: Producentem to on nie jest. Przykleił się do ekipy, podsyła pewnie swoich ziomków na castingi a na Zanzibarze zajmuje się mediami społecznościowymi. Nie wiem jak się wybił ale na moje to dał d*** komuś ważnemu w TVN i tak się ustawił dzieciak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dodatek kryptogej. Nie mam nic do gejów ale razi mnie jak ktoś przede wszystkim z osób publicznych utrzymuje ze
nawet nie potrafi ustawić programu tak, zeby ludzie sie nie domyslili

trzeba byc niezlym dzbanem by nie usunac fotki z uczestnikiem xd


@Przemas129: @mietek123456: Podniecacie się tym jakbyście pierwszy raz ten program oglądali. Obstawiam, że TVN w najlepszym wypadku ma gdzieś takie "odkrycia", a jeszcze bardziej prawdopodobne, że sami celowo nakręcają takie sytuacje, żeby ludzie mieli poczucie, że "odkrywają" jakieś tajemnice i jeszcze bardziej się tym wszystkim emocjonowali.
@Allaska podczas drugiej edycji HP Hubert miał na Instagramie więcej takich zdjęć, teraz widzę, że zniknęły. W 1 edycji była Viola i Dziarski, w 2 Karolina i Krystian, w 3 Luiza i Kamil.
Może ma limit dwóch znajomych na edycję xd