Wpis z mikrobloga

Murem za Bodnarem, Przeciwko PiS !

⚡️ Dziś o 18 wk***ni wolni ludzie zbierają się pod Sejmem, by okazać sprzeciw wobec spektaklu wchłaniania państwa przez jedną partię. Choć ultrakonserwatywna, fundamentalistyczna władza – zbudowana na strachu, podziałach i brudnych interesach – trzeszczy i trzeszczy, bronimy jak możemy każdej bazy, nim będzie za późno.

⚡️ Zobaczyliśmy w tym tygodniu komiczny i tragiczny spektakl. Pięcioro aparatczyków w murach dawnego Trybunału Konstytucyjnego – w tym były prokurator stanu wojennego – przesłuchiwała profesora nauk prawnych i działacza na rzecz praw człowieka, zasłużonego Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara.

⚡️ Dziś rano ogłoszono śmieszny w świetle nauk prawnych wyrok, że urzędowanie Adam Bodnara na stanowisku RPO wkrótce będzie nieważne.

⚡️ Jeszcze kilka dni temu, na wniosek Adama Bodnara, przejęcie grupy lokalnej prasy Polska Press przez partię rządzącą zostało wstrzymane. Jeszcze w niedzielę jego zastępczyni, Hanna Machińska, pojawiła się na komisariacie, by zagwarantować trzymanie się procedur przez policję w stosunku do samowolnie zatrzymanej osoby.

⚡️ Oprócz tego dzisiaj sejm będzie głosował nad powołaniem na nowego
RPO Bartłomieja Wróblewskiego, znanego także jako RZEŹNIK praw obywatelskich. Gdybyśmy szukali osoby najgorszej na to stanowisko, miałby naszą rekomendację.

⚡️ Przypomnijmy, że to właśnie Wróblewski chciał, aby Trybunał Konstytucyjny stwierdził, iż przepis pozwalający na aborcję w przypadku ciąż letalnych jest niezgodny z Konstytucją. Jest też szefem podkomisji sejmowej, która od dłuższego czasu rozpatruje projekt ustawy „Stop pedofilii” autorstwa fanatycznej Fundacji Pro-Prawo Do Życia. Projekt ten zawiera w sobie przepis de facto penalizujący edukację seksualną, za co groziłoby do trzech lat więzienia.
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
Po raz wtóry,
wyp
****.

Niezależni i odpowiedzialni obywatele

#polska #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #ruchosmiugwiazd #muremzabodnarem #strajkkobiet #protest #warszawa
źródło: comment_1618495052KLT1q0MnUwOwnxaW0BMU4b.jpg
  • 46
won. 60 groszy nie będzie komuszy pachołku z pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: w jaki sposób myślisz, że takie podejście pomoże skoro pisowcy wygrywają wybory? To jest plan "świadomych" obywateli na przekonanie wiejskiego bydła do siebie? #!$%@? czym wy się różnicie xd
#!$%@? czym wy się różnicie xd


@Chehu: PiS usuwa wszelkie bezpieczniki żeby Misiewicze i Obajtki kradli jeszcze więcej a ty nadstawiasz dupę żeby bardziej cie ruchali.

Pisowska prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia w sprawie sprzeniewierzania publicznych pieniędzy przez sasina wraz z morawieckim i respiratorów szumowskiego. Mimo ewidentnego złamania prawa.

Osoba która jawnie przyznaje się do głosowania za ustawami niezgodnymi z konstytucją któe są w interesie parti jest mianowana Sędzią Trybunału Konstytucyjnego.

Ludzie
@marcus1a: spółki skarbu państwa straciły 1/4 wartości- 57 mld zł do samego 2019 odkąd rządzi pis.

Dziwne że Orlen zarobił skoro cena ropy w ubiegłym roku była najniższa od lat. Jeśli uważasz że to zasługa pisu to jesteś głupim frajerem. Nie zamierzam ukrywać swojego zdania o tobie.

Co do zdjęcia- bardzo mi się podoba.
źródło: comment_16185598056gldeJVr1e5cFUqZuMeu3C.jpg
@dqdq1: Mireczku - jest pandemia i wszystkie gieldy zjechaly, a teraz sie podnosza. Jeszcze na jesieni kupowalem akcje np. PKO BP po 16 pln, a teraz sa po 33 pln! Podobnie z Orlenem, ktorego kupowalem po 37 w listopadzie, a teraz jest po 67 :))) Naucz sie moze troche ekonomii/inwestowania, a nie pisz glupot do mnie, ktory sie z tego utrzymuje!
@dqdq1: to wytlumacz mi geniuszu lemingowy, wedlug twojej teorii i wykresu, czemu Orlen w 2011 (za PO) stal po 40 zl (przy cenie ropy na poziomie 100$), a w 2018 stal po 110 zl (przy cenie ropy na poziomie 70$)??
Boze, jaki ty jestes glupi i sam sie podkladasz.... (facepalm)
@marcus1a: niższa cena surowca (ropy) przy niewielkiej obniżce ceny produktu (paliwa) przekłada się na większe zyski zakładając identyczną konsumpcję (a nawet jej wzrost przez 7 lat). To serio takie skomplikowane? Ogarniasz podstawy ekonomii?
@dqdq1: i dlatego Orlen urosl o prawie 300% od 2015 do 2018???? Bo zuzycie paliw wzroslo o 300% (czyli musialoby rosnac 100% na rok)??? Ty sie dobrze czujesz?? Potroilismy w ciagu trzech lat liczbe samochodow?? Stacji benzynowych?? Zrobilismy przynajmiej 2 nowe rafinerie od zera?? Bo te dzialajace maja moce produkcyjne na 80% wykorzystane.....

Was lemingow naprawde nie mozna dopuszczac do ekonomii, bo bedziecie za milion kupowac lawki z palet jak trzaskowski
@marcus1a: zlekceważyłeś kwestie różnicy cen surowca i produktu przy czym podniosłeś do rangi absurdu wzrost konsumpcji. Nie masz pojęcia o czym mówisz- jesteś głupi.

To że się dziwisz że przy zmianie przepisów w ustawie śmieciowej przegłosowanej przez PiS nakładającej więcej obowiązków na usługodawcę ceny wywozu wzrosły tylko to potwierdza.
@dqdq1: Ty nie masz pojecia i naciagasz dane tak chamsko, ze Goebbels i Stalin ci sie nisko klaniaja. Konsumpcja w tym czasie urosla - ropa ok. 30% a benzyna, o ile dobrze pamietam, 6-7%. Ceny ropy ida w gore w detalu, gdyz nikt juz nie buduje rafinerii, poniewaz ropa jest jako pierwsza odsuwana od uzycia w transporcie drogowym. Taki wzrost konsumpcji absolutnie nie uzasadnia POTROJENIA wartosci Orlenu!
Po prostu Orlen duzo
@marcus1a: znowu- ignorujesz ceny surowca oraz produktu i do granic absurdu podnosisz wzrost konsumpcji jako jedyny czynnik. Serio jesteś idiotą.

Ceny surowca spadły, ceny paliw są nieadekwatnie wysokie do ceny surowca, konsumpcja rośnie. Z takim założeniem nawet kulawy pies z trzema #!$%@? mógłby być prezesem orlenu i zyski by rosły a ty traktujesz pis jak geniuszy xD

Zauważyłem że wszystko muszę pisać ci dwa razy.
@marcus1a: ty oczekujesz że będę cie przepraszać za to że jesteś głupim frajerem xD

Przecież ty nie potrafisz czytać- jesteś wręcz ułomny. Jeśli do kogoś powinieneś mieć pretensje to do swoich rodziców że zdecydowali się na dziecko.
@dqdq1: uwielbiam skowyt lewactwa i lemingow :D miod na moje uszy! A jeszcze jak przy tym sie kompromituja i robia fikolki w twoim idiotycznym stylu, zeby uzasadnic swoje powalone teorie - to pelnia szczescia! Mam nadzieje, ze wiecej osob to przeczyta i zobaczy, jak to naprawde z wartoscia Orlenu bylo za PO+PSL, a jak jest teraz :)))) - danych sie nie da oszukac! (choc wiem, ze bolszewicy jak ty maja zasade,
@marcus1a: cóż, masz zainteresowania na swoim ułomnym poziomie.

Cena ropy którą Orlen kupuje spadła, ceny paliwa produkowanego z ropy są nieadekwatnie wysokie do ceny surowca, konsumpcja wzrosła.

A ty twierdzisz że to zasługa wójta pcimia xD

Oni mogą ci nasrać na głowę i będziesz się cieszyć- jesteś frajerem.
@dqdq1 no pokazywać idiocie, że tak również było w poprzednich latach, a wartość Orlenu jakoś nie rosła - dalej będzie zakłamywać rzeczywistość. Na szczęście, jak mówię, dane i twarda analiza finansowa są po mojej stronie (oraz mój portfel akcji, który w pół roku wzrósł o 86%) :))) gnij tam lewacki biedaku w swoich utopijnych teoriach
@dqdq1 zupełnie dostatecznie mnie weryfikuje - w tym miesiącu moje prywatne inwestycje to 16 000 PLN i 1200 $
Wklejaj dane wycinkowe dalej i dalej się kompromituj. I tak nie zmienisz faktu, że za PO Orlen był w trendzie bocznym przez 8 lat, a za PiS poszedł w górę i jeszcze inwestuje!!
@marcus1a: jesteś człowiekiem który zajmuje się wklejaniem zdjęć obcych ludzi, jara się "skowytem lewactwa", nie potrafi czytać, stara się zaimponować ludziom których nie zna na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Nie potrafię cię traktować inaczej jak frajera.
@dqdq1 kompromituj się dalej :)))) w imię ideologii nie potrafisz rzetelnie ocenić firmy - częsty błąd wśród tych, którzy kierują się emocjami, a nie rozumem
@dqdq1 ja ci pokazałem, że cena paliw to tylko jedna ze składowych wartości takiej firmy jak Orlen. Ale w twoim prostym, zero-jedynkowy świecie to się nie zamyka. Prostaka od człowieka prostego dzieli bardzo wiele! (Ty jesteś oczywiście tym pierwszym)

PS. Jak ogarniesz dynamikę i sens tego wykresu, to się odezwij
źródło: comment_1618569947N3tYP8rh0XWxCcHqcRIhaq.jpg
@dqdq1 a gdzie ja napisałem,że nie mają?? Widzisz - kompletnie nie ogarniasz, jak się ocenia wartość przedsiębiorstwa (na pewno np. o panu Grahamie w tym kontekście nie słyszałeś, bo byś się tak nie kompromitował)

Jesteś typowym wulgaryzatorem spod znaku #wypie*dalac - oprócz chamstwa nie masz nic do zaoferowania. Klasyczny biedak, który za wszystkie niepowodzenia wini wszystko i wszystkich wokół.

Orlen za PiS ozdrowiał! Bo go twoje ukochane PO prawie rozpieprzyli, a
@marcus1a: typie wklejasz zdjęcia jakichś ludzi żeby ich wyśmiać (widocznie jedynie ty rozumiesz o co ci chodzi).

Starasz się mi zaimponować - to nawet nie 1/5 tego co ja wydałem z oszczędności w tym roku i znacznie mniej niż mam na koncie. Straszny ze mnie biedak xD

Ciekawe jak tłumaczysz sobie utratę 1/4 wartości spółek skarbu państwa (57 mld zł) do 2019 za rządów pisu. Przecież tutaj to muszą ci się
@dqdq1 dzieciaczku: masz nieuporządkowana działkę (i nie potrafisz tego ogarnąć samemu tylko szukasz firmy), grasz w Quake2, masz 190 cm, ważysz 80 kg i dużo się masturbujesz

Czyli - jesteś infantylny, bez szczęśliwego związku/relacji, bez większych zainteresowań (coś tam przeczytałeś w historii i sztuce) i chcesz rozmawiać ze mną, który od 16 lat pracuje HR/inwestycjach za granicą, po zrobieniu tu doktoratu i mając cudowna osobę u mojego boku....

Przykro mi że genetyka
@marcus1a: człowiek który przekopuje wykop bo skończyły mu się argumenty raczej nie należy do ludzi którym w życiu się powiodło. Na wykopie mozesz być nawet wróżką zębuszką (w zasadzie jest to równie prawdopodobne)- nie interesujesz mnie w ogóle bo uważam cię za frajera który broni pisu a sam twierdzi że uciekł z polski za pracą ( ͡° ͜ʖ ͡°)