Wpis z mikrobloga

Nienawidze aktualizacji gier. Jest to jawna dyskrymminacja graczy z badziewnym łączem którzy nie mogą z tym nic zrobić. Szczególnie, że często jest to robione na lenia i gdy w aktualizacji zmienia się pare plików to podmieniane są całe foldery, przez to wielkość pobierania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No jest w pyte
#gry #przegryw #sot
Pobierz Pepege - Nienawidze aktualizacji gier. Jest to jawna dyskrymminacja graczy z badziewn...
źródło: comment_1618490269JxOGbOZclMvHLHBsBp2amG.jpg
  • 16
@Pepege: Kurcze jak na to patrzę to bez urazy ale mam obraz tych wiosek w afryce i czuję szczere współczucie. Co ty robisz jak wchodzi jakaś aktualizacja ala cyberpunk 40GB
@Medonix: Cybera pykam nadal na 1.04 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chce coś zaktualizować to lece z kompem do ziomka który mieszka 100m odemnie w bloku i ma światłowód. Na mojej ulicy nie ma nic. Ale co sie dziwić. Domki jednorodzinne. W tym aspekcie jest zacofanie jak w afryce przez to ze za drogo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pepege: trochę wiem co czujesz, miałem podobną sytuację jeszcze kilka lat temu. Na szczęście pisanie maila do lokalnej sieci raz w miesiącu pomogło dociągnąć linię.
@Medonix: Pisze od lat i nic się nie zmienia, a że się nie opłaca a że droga remontowana dopiero albo wyceny dostaje na kwote 25tys zł. Teraz czekam na starlinka zobaczymy jak będzie dawał rade bo już na prawdę nie chce mi się użerać z tymi firmami.
@Pepege: no kurła aktualizacja co dodaje dwie skórki dla statku i animację postaci ~5 GB, od dawna podejrzewam że tworzą 100x tyle zawartości gry, po cichu nam ją przesyłają i kiedyś odpalą wszystko na raz jak dynamit w minecrafcie aż się zesramy z wrażenia