Wpis z mikrobloga

@limitless93: ciekawe co by było gdyby napisać, że "kobieta, która chce samodzielnie kupić samochód/kąkuter powinna najpierw pokazać pisemne pozwolenie od męża"( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marry_moore: Plakat jest słaby, ale nie zmienia faktu że jak ktoś bierze to do siebie bo jest gejem, to taki płatek śniegu czuje się non stop wszystkim urażony i nic tego nie zmieni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ale wiecie że to tylko humorystyczny obrazek.. nikt nikomu nie odmówi sprzedaży


@arekop100: To dla humoru proponuję dodać obok "kobiety, które przyszły same do sklepu, powinny najpierw okazać pisemne pozwolenie od męskiej głowy rodziny". Beka fchuj.
  • Odpowiedz
@limitless93: Generalnie, uśmiechnąłem się i pewnie jak wielu facetów mam to w dupie jednak przez to co się dzieje na świecie i fakt, że jakby odwrócić sytuację to byłby taki kwik, że szkoda gadać, dlatego stałem się jakoś bardziej na takie kocopoły wyczulony i zaczyna mnie to w------ć.
  • Odpowiedz
Wykopki na co dzień: feministki są przewrażliwione i o wszystko się obrażają, żarty to tylko żarty.

Wykopki kiedy widzą żart o mężczyznach: REEEEEEEEEEEEEEEE


@pianinka: właśnie dlatego, że przewrażliwione inne grupy (nie tylko feministki) się obrażają
  • Odpowiedz