Wpis z mikrobloga

  • 0
@b7kj Jeśli dla Ciebie nie ma różnicy pomiędzy brakiem wątpliwości a czymś moralnie dopuszczalnym to masz rację, nie dogadamy się :)
Miłego dnia życzę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Luceeek O to, że śmiem twierdzić, że Jachira zmyśla, bo pasuje jej to do jej światopoglądu i opcji politycznej. A co najważniejsze nieświadomie szerzy głupoty szkodząc innym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fako: Jeśli mówimy o tym, kto szerzy głupotę to jest to KEP. I oni robią to świadomie. A nie masz podstaw twierdzić, że Jachira zmyśla. Żadnych podstaw nie masz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Luceeek W jaki sposób KEP niby szerzy głupotę? Mówiąc, że można się szczepić tym co jest, bo nie ma wyboru?
Czy może jednak robi to Jachira, mówiąc, że rzekomo jej mama zrezygnowała po komunikacie biskupów, który nie mówił o rezygnowaniu tylko o tym, że gdyby był wybór to bardziej moralne byłyby inne szczepionki?
  • Odpowiedz
  • 0
@Fako: Nawet czytać nie umiesz, „mama mojej znajomej”. A z logicznym myśleniem nie lepiej. Przeczytaj sobie naszą dyskusje i znajdź kilka momentów w którym mówiłem, dlaczego stanowisko KEP jest skrajnie szkodliwe. Masz odpowiedź na tweecie Jachiry.
  • Odpowiedz
  • 0
@Luceeek Mam znajomej, mój błąd.
1. Tato Marcina powiedział, że Jachira kłamie.
2. Stanowisko KEP nie jest szkodliwe. Wypowiedzieli się na temat moralności, bo takie jest ich zadanie. KNW też to zrobił. Ba! Naukowcy też pewne rzeczy mówią, ogłaszają i mają wątpliwości. Niektóre kraje nawet wstrzymują szczepienia. J&J będzie badać możliwość zakrzepicy po przyjęciu ich szczepionki. To wszystko jest szkodliwe? A nawet skrajnie szkodliwe jak to określiłeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@Fako: Ale te kraje banują te szczepionki z powodu wątpliwości medycznych, a nie „moralnych”. I nie mam pojęcia o jakim Marcinie mowisz xD
  • Odpowiedz