Wpis z mikrobloga

Na 1.21 nadal nie mogę ukończyć tego zasranego Getting Warmer.
Na starym save (przed 1.2) drzwi się w ogóle nie otwierają, ani na dole, ani na dachu. Teraz, na 1.2 i 1.21 otwierają się drzwi na dachu (trzeba zeskoczyć na balkon), ale wzięcie strzykawki powoduje, że nie znika z umywalki i nie można jej dać BugBear.
Chrzanić tą grę, musieliby ją od nowa napisać, żeby była pozbawiona takich błędów, a nie wydawać 25-30GB, czasem nawet 40GB patche
Od premiery do teraz pobrałem chyba ze 150 GB łatek na PS4
Ale najważniejsze, że naprawili błąd z kopiowaniem obrazu (który jest notabene przydatny bo nie miałem ochoty spędzać 30h z grą w takim stanie technicznym, na zbieranie kasy na auta)
#cyberpunk2077 #ps4 #cyberbug2077
  • 4
Chrzanić tą grę, musieliby ją od nowa napisać, żeby była pozbawiona takich błędów,


@epicreturn: szczerze mówiąc to zle dziająjący skrypt w jednym czy drugim zadaniu biorąc pod uwagę ich ilość i powiązanie wzajemne między sobą to i tak najmniejszy problem gry. Z czasem będą wyłapywać i likwidować takie błędnie działające skrypty.
szczerze mówiąc to zle dziająjący skrypt w jednym czy drugim zadaniu biorąc pod uwagę ich ilość i powiązanie wzajemne między sobą to i tak najmniejszy problem gry. Z czasem będą wyłapywać i likwidować takie błędnie działające skrypty.


@pablo397: Kupiłem grę by zagrać w nią za 2 lata? No napisz to w końcu fanboyu!