Wpis z mikrobloga

  • 6
Weź mi ktoś wytłumacz logikę Barcy. Sprzedaj Suareza za psie pieniądze który jest sprawdzony w La lidze i zapewnia bramki mimo wieku. Nie wspominając że dla mnie to mała legenda tego klubu. W jego miejsce chcesz wziąć 32 letniego Aguero który jest obecnie szklany. No o co tu #!$%@? chodzi XD
#mecz #fcbarcelona #pilkanozna
  • 17
  • Odpowiedz
@RetNom: Logiki w tym nie było tylko niekompetencja poprzedniego zarządu. Po blamażu z Bayernem Ci skończeni debile po latach transferów na chybił trafił postanowili odświeżyć drużynę i wywalić starszych graczy. O dziwo nie poleciał Busquets a postanowili pozbyć się Suareza. Decyzja odgórna prosto z zarządu. Wpędzili też klub w problemy finansowe i teraz kusi ich nawet Aguero bo może przyjść za darmo i pomoże zostać Messiemu bo są przyjaciółmi.
Obie decyzje
  • Odpowiedz
@RetNom: sprawa jest prosta, ktos o takich umiejetnosciach zwyczajnie wciaz jest potrzebny. Poprzedni zarzad to debile i Suarez powinien byl zostac, Laporta by go nie wypuscil a negocjowal nizsza gaze i zostawil jako rezerwe/jokera. Obecnie go nie zgarna spowrtotem, wiec taka role moglby pelnic Kun.
  • Odpowiedz
@RetNom: Ostatnio coś czytałem jakoby działacze Realu zaprzeczyli temu, iż są zainteresowani Haalandem. Myślę, że Mbappe to zdecydowanie główny cel i umówmy się o wiele "cenniejszy"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CoyJared: Przecież właśnie tego chciał Suarez, zejść z pensji, ale zostać.

I te tuzy umysłowe stwierdziły, że to jest zły pomysł i lepiej zostać bez napastnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz