Wpis z mikrobloga

szkaluję macdolan, ich OkazYEAH od wielu miesięcy to jakaś kpina, jakiś kurka cziker z cheeseburgerem i frytkami praktycznie w cenie 2x 2forU, dupne zestawy, ceny coraz wyższe. ja wiem, że inflacja sraty taty, ale oni wyprzedzają inflację, cenami gonią prawdziwe burgerownie, oprócz kanapki drwala absolutnie nic mnie do tych hujkuw nie ciągnie. te ich kurka kanapki po 16 zł co znikają na dwa gryzy i czlowiek dalej jest głodny. magdonald pluje na was #mcdonalds
powodzenia - szkaluję macdolan, ich OkazYEAH od wielu miesięcy to jakaś kpina, jakiś ...

źródło: comment_16183999623uGnH71WEgCl8m8sgefaTI.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: +1 jakieś 2/3 lata temu te kupony były naprawdę ciekawe i można było tanio się najeść (RIP mczestaw bigmac za 10zł), a ostatnio jak zajrzałem do maka po dłuższej przerwie to byłem mocno zawiedziony. W KFC co chwilę jakaś nowa oferta, a w maku nudny drwal na przemian z maestro
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: Przynajmniej dbają o zdrowie. Nie zmienia to faktu że niektóre rzeczy od nich są świetne ale drogie( ͡° ʖ̯ ͡°). Lepiej przejść na fit food albo iść do KFC.
  • Odpowiedz
@capn: @Staraagrafka: faktycznie. Już się ucieszyłem, bo lubiłem je zjeść z kawą w jakiejś porannej trasie, ale są mocno zmienione. Z tego co widzę wieprz-jajecznica bez sosu chrzanowego, który robił całą robotę. Ależ to będzie suche. Może da radę zmodyfikować przy kiosku.
  • Odpowiedz