Wpis z mikrobloga

szkaluję macdolan, ich OkazYEAH od wielu miesięcy to jakaś kpina, jakiś kurka cziker z cheeseburgerem i frytkami praktycznie w cenie 2x 2forU, dupne zestawy, ceny coraz wyższe. ja wiem, że inflacja sraty taty, ale oni wyprzedzają inflację, cenami gonią prawdziwe burgerownie, oprócz kanapki drwala absolutnie nic mnie do tych hujkuw nie ciągnie. te ich kurka kanapki po 16 zł co znikają na dwa gryzy i czlowiek dalej jest głodny. magdonald pluje na was #mcdonalds
powodzenia - szkaluję macdolan, ich OkazYEAH od wielu miesięcy to jakaś kpina, jakiś ...

źródło: comment_16183999623uGnH71WEgCl8m8sgefaTI.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: najśmieszniejsze że nawet żeby skorzystać z tych c-------h promek i ich gównoapki, trzeba mieć telefon z certyfikatem bezpieczeństwa jak w przypadku google Pay xD Mój smartfon stracił certyfikat z rok temu, i durna apka od śmieciowego żarcia wywala mi błąd że mój system prawdopodobnie jest zrootowany (nie jest) lub ma wgrany CF i się nawet nie uruchamia. No pozdro że by mi się chciało oszukiwać dla c-------h kuponów na
  • Odpowiedz
@powodzenia: Skoro podwyższanie cen nie ma wpływu na wyniki ze sprzedaży to podwyższają, wina Polaków, że dają się tak r----ć. Podwyżka za podwyżką, a jak przedwczoraj przejeżdżałam obok Maca to kolejka do Drive'a się nie mieściła na ich parkingu i zablokowała uliczkę dojazdową, także xD
  • Odpowiedz
@powodzenia: Skoro podwyższanie cen nie ma wpływu na wyniki ze sprzedaży to podwyższają, wina Polaków, że dają się tak r----ć. Podwyżka za podwyżką, a jak przedwczoraj przejeżdżałam obok Maca to kolejka do Drive'a się nie mieściła na ich parkingu i zablokowała uliczkę dojazdową, także xD


@pianinka: mac taniej się już opłaca niż gotowanie czasami XD nie powiedziałbym że podwyższają bo chcą tylko raczej bo coraz większe koszta mają.
  • Odpowiedz
@Plp_ aaaaa to dlatego na Xiaomi jakiś czas temu przestało mi działać i wyświetlało te bzdurę z rootem...teraz już wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wavve: XXI wiek a nadal ktoś się p----------a oto co robią inni ludzie ze swoim życiem. Może po prostu od czasu do czasu mają ochotę na jakieś g---o które chociaż trochę im smakuje? Ja sam czasem tam jadam, a nie oburzam się jak ludzie idą do knajpy z finedining'iem i płacą po kilka stówek za kolację gdzie jest mało wymyślnego jedzenia. .
  • Odpowiedz
@powodzenia mam podobnie od dawna, a konkretnie od kiedy wycofali jedyną rzecz, która mnie tam ciągnęła, czyli wrapy śniadaniowe. Drogo, mało, tekturowo i c-----o.
@Plp_ tak, albo nachalna weryfikacja dwustopniowa do aplikacji z kuponami na czisburgery xd
@Almaak wyrażenie opinii, mówi to panu coś?
  • Odpowiedz