Wpis z mikrobloga

szkaluję macdolan, ich OkazYEAH od wielu miesięcy to jakaś kpina, jakiś kurka cziker z cheeseburgerem i frytkami praktycznie w cenie 2x 2forU, dupne zestawy, ceny coraz wyższe. ja wiem, że inflacja sraty taty, ale oni wyprzedzają inflację, cenami gonią prawdziwe burgerownie, oprócz kanapki drwala absolutnie nic mnie do tych #!$%@? nie ciągnie. te ich kurka kanapki po 16 zł co znikają na dwa gryzy i czlowiek dalej jest głodny. magdonald pluje na was #mcdonalds
powodzenia - szkaluję macdolan, ich OkazYEAH od wielu miesięcy to jakaś kpina, jakiś ...

źródło: comment_16183999623uGnH71WEgCl8m8sgefaTI.jpg

Pobierz
  • 42
@powodzenia: najśmieszniejsze że nawet żeby skorzystać z tych #!$%@? promek i ich gównoapki, trzeba mieć telefon z certyfikatem bezpieczeństwa jak w przypadku google Pay xD Mój smartfon stracił certyfikat z rok temu, i durna apka od śmieciowego żarcia wywala mi błąd że mój system prawdopodobnie jest zrootowany (nie jest) lub ma wgrany CF i się nawet nie uruchamia. No pozdro że by mi się chciało oszukiwać dla #!$%@? kuponów na bułki.
@powodzenia: Skoro podwyższanie cen nie ma wpływu na wyniki ze sprzedaży to podwyższają, wina Polaków, że dają się tak ruchać. Podwyżka za podwyżką, a jak przedwczoraj przejeżdżałam obok Maca to kolejka do Drive'a się nie mieściła na ich parkingu i zablokowała uliczkę dojazdową, także xD


@pianinka: mac taniej się już opłaca niż gotowanie czasami XD nie powiedziałbym że podwyższają bo chcą tylko raczej bo coraz większe koszta mają.

@powodzenia:
@Plp_ aaaaa to dlatego na Xiaomi jakiś czas temu przestało mi działać i wyświetlało te bzdurę z rootem...teraz już wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) dzięki