Wpis z mikrobloga

@majcherek kiedyś o tym myślałem i to najgłupsze co można zrobić. Te wszystkie sklepy które to sprzedają nigdy nie sprzedają po cenie jaka jest na rynku później jak chcesz sprzedać to też nie jest po takiej cenie jaka jest na rynku więc musiałbyś kupić za ułamek ceny i sprzedać na giga górce żeby to się opłacało
@koles_bez_nicku: skąd takie przypuszczenie? czy to oznacza, że będziemy na równi z cenami z resztą europy? Przy poprzedniej hossie mówiło się, że mamy ceny równe lub wyższe jak w niemczech i to walnęło (2008). Może gdybyśmy mieli średnią krajową jak pozostałe kraje Unii to rozumiem, ale narazie jesteśmy jeszcze w plecy, więc wysokie wynagrodzenia nie mogą być uzasadnieniem podwyżek / zrównania cen nieruchomości. Ten oczywiście skoczył, ale z wyrównaniem to trudno
@jimlahey: W zeszłym roku sprzedałem Krugerranda z 1983 roku. Wysłałem pocztą (z ubezpieczeniem) do dilera i w ciągu 2 dni miałem kasę na koncie. Rocznik monety nie ma żadnego znaczenia.
działka budowlana jak najbliżej miasta, to jest inwestycja dzięki której nie będziesz liczył strat tylko zyski, a wspomnisz moje słowa, że poleca do góry baaaardzo ich ceny.

Już zaczął się proces stawiania całych osiedli pod wynajem, a do tego potrzeba wielkich ilości terenu.

Ceny działek i mieszkań będą szybować w górę, aż przeciętnemu Kowalskiemu nie będzie się opłacało brać kredytu na 30 lat, tylko wynajmować.


@koles_bez_nicku: ty jesteś naćpany czy aż