Wpis z mikrobloga

Przyznam się, że wypowiedzi ludzi spod znaku #antykapitalizm i #antykomunizm są na takim żenującym poziomie masowego ogłupienia i indoktrynacji, że aż słabo się robi. Ludzie spod znaku #antykapitalizm To najcześciej szury z wypowiedziami pokroju : czego nie rozumiesz faszysto, przez twoje mieszkanie, które posiadasz dzieci w afryce głodują, a ONR bije po twarzy ludzi o bardziej śniadym kolorze skóry. Za to szury spod znaku #antykomunizm nie lepsi, a raczej tak samo głupi. Ich wypowiedzi też świadczą o braku połaczeń neuronowych w mózgu pokroju: hehe czego nie rozumiesz komuchu, jesteś wolny dlatego masz prawo do zdychania na ulicy, a jakby ludzie masowo ogłupieli i zaczęliby jeść stolce z ulicy: hehe, rynek zweryfikował popyt i podaż na gufno socjalisto
Pobierz
źródło: comment_1618384448Qu2zIW44gDyrzIpjQcWHm5.jpg
  • 46
@SwietlistySzlak: Poza tym mieszkanie odziedziczone po rodzicach, dziadkach jest gwarantem braku wyzysku ze strony banków i kredytów, oraz usług deweloperskich, dgzie na dzień dobry za kawalerkę masz 300 tyesięcy albo dwa tysiace za wynajem. Socjalizm w miejscu pracy, akap w domu, to moja dewiza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarkendarion: Bez przesady. Stawiasz teraz znak równości między:

zagrabimy wszystko bogatszym od nas, bo jakiś stary dziad napisał tak 150 lat temu kwiii. ZSRR najlepszy!


a:

chciałbym po prostu w spokoju pracować i nie martwić się, że państwo obciąża mnie kosmicznymi podatkami aby poprzez programy socjalnej kupować głosy przeróżnej patologii
@Gaku745: ok, czyli jeśli pożyczanie opłaca mi się tak bardzo, że mam kilkaset magazynów szczoteczek i pół polski znajomych, a jeśli dopłacą trochę więcej to nie muszą oddawać tych szczoteczek, to dalej wszystko jest ok?