Wpis z mikrobloga

Chcę zacząć kontrolować wydatki ze swoją różową, bo stwierdziliśmy że za dużo wydajemy. Nie mamy aktualnie żadnego laptopa ani nic w tym stylu, tylko smartfony. Da radę stworzyć jakąś tabelkę w excelu (lub jakaś podróba excela) z którą będę się mógł łączyć ja i różowa przez internet, nawet jednocześnie i tam wypisywać sobie w tabelki wydatki itd? Jak da radę to najprościej rozwiązać?


#excel #finanse #ekonomia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 19
@LZBNZ: Google Sheets Fajna sprawa, działa na każdym urządzeniu, pozwala edytować plik przez upoważnione przez Ciebie osoby. No i widać każdą edycje na bieżąco. Jak kupisz kompa lub lapka też będziesz miał do tego dostęp bo to przez konto google się łączy.
@LZBNZ: Korzystamy z żoną z aplikacji BlueCoins. Trzeba wydać te parę złotych, ale całe szczęście jest to jednorazowa płatność. później fajnie się synchronizuje między telefonami, statystyki pokazuje, backup na google drive.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: polecam już trochę zapomniana ale nadal działająca aplikacje Kontomierz która pozwala importować dane z banków za pomocą scrappingu lub dyrektywy PSD2 jeśli bank już ja zaimplementował. Jest też chyba apka na telefon
@Sprus: no właśnie mamy KARTKĘ PAPIERU XD ale w #!$%@? nie zdało to egzaminu :D

Dlatego wolę jakąś apkę/arkusz w którym mogę w każdej chwili gdziekolwiek jestem coś wpisać i później mi się to samo zsumuje. A teraz mam kartkę zapisaną od góry do dołu i #!$%@? z tego wiem.