Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś paraliż senny, w którym tradycyjnie nie mogłem się poruszać, a jedynie płytko i intensywnie oddychać. Przede mną drzwi do pokoju. Drzwi otwierają się. Nagle widzę dziwne dłonie. Wchodzi jakiś upiór jak człowiek pająk (jak z horrorów o egzorcyzmach) po ścianie i widzi, że się na nią patrzę, więc się chowa za drzwi. Patrzę się obok, a ona znów wchodzi.. Patrzę się na nią i chowa się i tak kilka razy. W końcu wbija do pokoju chodząc po ścianie, patrzę się na nią i zatrzymuje się. Zmieniam wzrok, zaczyna podchodzić. Patrzę, stoi, patrzę obok, podchodzi. I tak, ostatecznie pojawia się 1 cm tuż przed moją twarzą i patrzy się na mnie.

Co za cholerstwo. xD
  • 53
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_: ja miałam podobnie, w hotelu. Nie mogłam się ruszyć, a coś chodziło mi po pokoju, nawet nie mogłam otworzyć oczu. Potem miałam wrażenie, ze coś mnie dociska do łóżka. Jakoś się później uspokoiłam i oświecilam światła.
  • Odpowiedz
To jest tzw zmora, najczęściej występuje u facetów i towarzyszy jej stres/zmartwienia. Osobiście mam takie coś czasem kilka razy w nocy a tak to zazwyczaj raz w miesiącu. Ja ze swoją się już zaprzyjaźniłem po 10 latach wpadania w nocy XD
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_: jak miałem z 10 lat, to też miałem ten szajs xD łóżko miałem ustawione tak, że było widać przedpokój jak się leżało. No i jakiś łysy #!$%@? z nożem w głowie co chwila przechodził tam i się gapił na mnie xD jak miał wejść to się z krzykiem obudziłem, ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 13
@tylko_dresowy_styl_ miałem tylko raz, i to w delikatniejszej formie bo widziałem kątem oka kogoś kto stoi nade mną, a byłem sam w domu.
Było to podczas zabaw ze świadomym snem, na szczęście wcześniej przypadkowo wyczytałem sposób na to. Wystarczy skupić się na jednym palcu ręki i całą siłę włożyć w to, żeby nim poruszyć. U mnie zadziałało.
  • Odpowiedz
  • 12
@Zevs chociaż też dodam, że mimo wszytko ciekawe przeżycie. Jednocześnie wiedziałem że to paraliż, ale z drugiej strony mózg nie działał chyba do końca normalnie i próbował mi wmówić że to prawda.
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_: jak to czytam to mam ciarki, mialem tak ze widzialem kilka razy facetka w cylindrze z peleryną, jak spalem to zawsze mialem za soba krzeslo i czylem ze ktos tam siedzi i czeka az sie obudze. Najgorszy byl ten facet w kapeluszu ktory stal w rogu pokoju, chcialem krzyczec, drzec morde ale nie dalo sie i wtedy eystepowala jeszcze wieksza panika...
  • Odpowiedz
  • 1
@kaktusowyAloes ja miałem tak, że jak wracałem od rodziny samochodem to w lusterku wstecznym zobaczyłem kogoś na fotelu(było ciemno) ale jak się odwróciłem to oczywiście było pusto ( _)
  • Odpowiedz