Wpis z mikrobloga

@Ryu: Dziennikarz - jeżeli brać pod uwagę kodeks etyki dziennikarskiej - nie powinien pokazywać swoich poglądów. I tu tkwi problem Lisa. Nikt mu nie broni prywatnie popierać PO czy kogokolwiek innego. Ale jako DZIENNIKARZ Tomasz Lis, powinien zachować maksimum bezstronności, a prywatę schować do kieszeni. Lis dziś to antywzór dla młodych dziennikarzy, niestety.
  • Odpowiedz
@WinyI: Zgadzam się, ale nie ze wszystkim. NaTemat.pl jest całkiem sensowne, bo zabierają głos ludzie o różnych światopoglądach. Ciekawe są też debaty w komentarzach, bo moderacja jest dobra.

@gaska: No pewnie, często piszą tam o różnych sprawach, o których nigdzie indziej nie przeczytam!

Ja Lisa nie lubię za to, że zostawił Kingę Rusin dla Hanny Smoktunowicz, o.

I Aniston jest fajniejsza od Jolie!!
  • Odpowiedz
@parachutes: Ale poziom natemat to w dużej mierze poziom blogaska, z błędami językowymi, przeintelektualizowanym bełkotem, ot takie dziennikarstwo obywatelskie. pomysł niezły, nowatorski, ale z dziennikarstwem stricte ma to mało wspólnego ; ).
  • Odpowiedz
@gaska: A nie wiem, ledwo ją kojarzę. Tak sobie zażartowałem, bo kiedyś ktoś mi opowiadał tę historię czytają Pudelka czy coś pochodnego. I od tamtej pory nie lubię Lisa!

@WinyI: A to zależy kogo się tam czyta. Wiadomo, że nie wszystko jest ciekawe.
  • Odpowiedz
@WinyI: @parachutes: Miałam wątpliwą przyjemność oglądać jakiś program z nią, nie pamiętam na jaki temat i w ogóle nic, ale zapadał mi w pamięć jako sypiąca żenującymi tekstami i mało elokwentna.

Edit: a ja nie lubię natemat, bo ma takie wielkie litery :( serio, odrzuca mnie to na tyle, ze w ogóle tam nie zaglądam.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Ciekawe czy kiedyś jeszcze wróci do formy. Szkoda tego wszystkiego, tyle ciekawych artykułów, wywiadów, sporo informacji na temat kultury. Do tego był dość obszerny i po prostu było co czytać. Ale Hajdarowiczowi odbiło względem formy magazynu, naczelny obecnie jest... jaki jest i obawiam się, że większe szanse są na to, ze magazyn padnie, niż wróci do starej formy.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Nic co plecie Kurkiewicz do mnie nie trafia :>

To nie był tygodnik dla bezkrytycznych piewców polskiej drogi neoliberalnego kapitalizmu, ślepych na wartości, jakie niesie wspólnota: państwowa, miejska, środowiskowa.

Ileż to można się o sobie dowiedzieć nowych rzeczy.
  • Odpowiedz