Wpis z mikrobloga

@gaska: Newsweek niestety już jakiś czas temu przestał być opiniotwórczy. Jeszcze niech mi Politykę zepsują i degrengolada polskiej prasy sięgnie szczytu. Nieco odbiegając od "opiniotwórczości" - upadek jakości Wprostu i Przekroju to bardzo przykra sprawa.
  • Odpowiedz
@parachutes: Na tę chwilę to chyba jedyny, nadający się do czytania, wytwór polskiego rynku prasowego, w którym nie trzeba dzielić informacji przez dwa i brać pod uwagę narzucanych poglądów naczelnego/wydawnictwa.
  • Odpowiedz
@parachutes: Jakby nie patrzeć - korzystanie z tabletu czy telefonu jest wygodniejsze niż kupowanie gazet. Sama jeszcze kupuję Politykę, ale też nie zawsze. Jak dla mnie to ostatnie czasopismo jakie jeszcze trzyma poziom, chociaż nie zawsze się zgadzam z tym, co publikują.

@WinyI: Wiem, teraz to już wstyd kupować nawet Newsweeka, Wprost czy Przekrój. A kilka lat temu było przecież zupełnie inaczej. W czasie studiów chętnie sięgałam po Przekrój, bo
  • Odpowiedz
@gaska: To ja dokończę za Ciebie: niektóre artykuły we Wproście przypominają Fakt na ładniejszym papierze, a Przekrój stał się "trzykartkową" szmatką, w której 90% to reklamy.
  • Odpowiedz
@parachutes: Wiesz, ja kiedyś ceniłem Lisa jako dziennikarza, publicystyka w jego wykonaniu stała na naprawdę wysokim poziomie. Nie wiem co mu się stało teraz, ale facet stał się dziennikarskim celebrytą, który sprowadza polski "żurnalizm" do poziomu taniej rozrywki i nastawienia na aferę. Poza tym czego się nie tknie w prasie, zamienia się w gówno. Tak był z Wprostem, tak dzieje się z Newsweekiem.
  • Odpowiedz
@WinyI: Trudno się nie zgodzić. Wprost upadł tak nisko, że powinien leżeć koło Faktu i Super Expressu, a na Przekrój po prostu szkoda pieniędzy. Plus Kurkiewicz jako naczelny, nie trawię po prostu tego gościa.

@parachutes: Ty z tą GPC serio? :>
  • Odpowiedz