Wpis z mikrobloga

@EgzeQTroll: Graj normalnie robiąc inne questy i przy okazji sprawdzaj. Ja nie mogłem zrobić jednego z pierwszych questów, znaleźć takie cukierki. Przez 2 tygodnie nie wypadł mi ani razu, raz w jednym raidzie wyniosłem wszystkie. #!$%@? rng, w ogóle #!$%@? gra xD
@EgzeQTroll: To akurat propsuje, FIR powoduje zdrowszy rynek. Questy są bardzo źle przemyślane. Dobrze, że się wyleczyłem z tarkova, ale nie zmienia to faktu iż to jedna z najlepszych gier ever. Po tarkowiku żadna gra już tak nie cieszy.
To akurat propsuje, FIR powoduje zdrowszy rynek. Questy są bardzo źle przemyślane. Dobrze, że się wyleczyłem z tarkova, ale nie zmienia to faktu iż to jedna z najlepszych gier ever. Po tarkowiku żadna gra już tak nie cieszy.


@ykuleczka: ja już się boje jak będę musiał znaleźć 3 karty graficzne dla mechanika xD
@EgzeQTroll: @ykuleczka: Polecam grac jak najwiecej Scavem, raz na kilka raidow scav sie zrespi z flash drivem i po prostu lec do wyjscia. To chyba najszybszy sposob ktory dla mnie zawsze dzialal.

A co do grafiki to bedziesz mogl je craftowac w hideoucie wiec kartami bym sie nie przejmowal.
@EgzeQTroll: A jak się w końcu uda znaleźć, to będą się pojawiały co chwilę jak wspominałem wcześniej xD Tak samo miałem z misją u Jaegera znaleźć te pionowe Tushonki, jak już cudem znalazłem, to teraz się pojawiają co chwilę xDDD