Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Maly update po 6 miesiacach od tego wpisu Ale co do jasnej cholery? Czy ktos mi wytlumaczy dlaczego tak trudno jest znalezc dziewczyne?!

W skrocie - dalem sobie spokoj.

Siedzialem na tym #tinder i #badoo jeszcze z 3 miesiace, zmianialem zdjecia, zmienilem opis - jedyne czego nie zmienilem to "nie pisze pierwszy ani nie odpowiadam na "Hej co tam?"". Miesiecznie moze z 3 rozowe napisaly do mnie pierwsze (ktore sa plus-minus na moim poziomie a nie HRka z dzieckiem). Trzy miesiecznie. Let that sink in. Podobno jest malo wartosciowych i wysokich facetow wiec czemu nawet wtedy gdy jest sie umiesnionym, normalnym chlopem z glowa, wlosami, swietna praca, fajnymi pasjami i ok twarza zawsze trzeba pajacowac pierwszy?

Gdzies tak w styczniu powiedzialem basta i dalem sobie spokoj. W miedzyczasie zmienilem prace na jezcze lepsza, przypakowalem 3 kg miesni, skonczylem pare gierek na steam, przeczytalem z 10 ksiazek, dostalem sie na MBA, pojechalem na urlop do Meksyku, napisalem dwa artykuly naukowe i jestem zaskakujaco szczesliwy? Nie mam nikogo nad glowa, nie musze stawac na czubku .... by przypodobac sie jakiejs rozowej. Zaskakujaco nawet mi nie brakuje odezwania sie do kogos - slucham nalogowo podcastow, gadam na discordzie i pisze z paroma wykopkami i to mi starcza.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow

nawet tego nie taguje przegryw bo dalej uwazam ze ten tag jest toksyczny ale jest tam ziarnko prawdy. Co ma taki chlopak 2/10, wysmiewany caly zycie, z totalnie zniszczona psychika, z wioski zrobic? Az mi sie nie chce myslec ile on musi wlozyc pracy psychicznej i fizycznej by osiagnac to co inni maja podane na tacy w miescie urodzeni w normalnej rodzinie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607557cff5537c000a488b03
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dostosowywanie oczekiwań. Nie znalazłeś miłości, to oddasz się materializmowi i konsumowaniu produktu. Teraz zwie się to "ambicjami" czy innym "rozwojem" na modłę lepszego pracowania dla yda. Cope or rope.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam sobie pod górkę robic. Skoro rzeczywiście jesteś taki super, to zacznij pisać pierwszy, nie po to zeby pajacować, a dlatego że jesteś facetem, a faceci i kobiety sa RÓŻNI.
O ile to nie bait, to jeżeli jest jak piszesz, to oewbie szybko byś kogos wyhaczyl, ale widocznie nie chcesz.
  • Odpowiedz
PrzystojnaFeministka: @Kanarynka: a ja tam popieram opa. Niby mamy równouprawnienie, w XXI w. pewne przestarzałe konwenanse powinny zgnić i przepaść. Co w tym złego, że dziewczyna napisze jako pierwsza, jeśli ktoś się jej faktycznie podoba? Jak dla mnie to gadanie, że ktoś koniecznie ma pisać jako pierwszy to nic innego jak zwyczajne wygodnictwo, nic więcej (więc tak, z jednej strony zgadzam się z opem, z drugiej go krytykuję). Na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, ale wiem, że to jest mało wartościowa aktywność i nie przykładam do tego wielkiej wagi
@Arkos12:

według ciebie lepiej jest posiadać różowego i przestać się w ogóle rozwijać?

nie. Rozwój może być nie tylko zawodowy/materialistyczny
  • Odpowiedz
K.: Ja baaardzo często pisałam pierwsza (np. jak przesunęłam w prawo i od razu zmatchowalo), ale takie teksty „nie pisze pierwszy”, „nie bądź księżniczka” itd. zawsze mnie odrzucały (niezależnie od płci). Ale ja wychodzę z założenia, że w opisie pisze się o sobie, a nie stawia szereg wymagań. Plus teksty jak wyżej często wskazywały na buców i osoby z ego #!$%@? w kosmos

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz