Wpis z mikrobloga

I pomyśleć, że powoli wychodzi na to, że tyle firm upadło, tylu ludzi popełniło suicide, a Lockdowny nie dawały KOMPLETNIE NIC, a już na pewno nie hamowały rozprzestrzeniania się wirusa. Przecież to jest farsa XXI wieku. A te błazny rządowe nie przyznają się w życiu do błędu, będą iść w zaparte.

#koronawirus #covid19
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: @szyryfyry1: na halach (np. produkcyjnych, magazynach) i w biurach powinien być nacisk na modernizację systemu wentylacji/wymiany powietrza, jego temperatury i wilgotności oraz może rekuperacji ciepła.

Potem powinni to samo zrobić w stosunku do restauratorów i właścicieli knajp, a spełnienie jakiegoś racjonalnego progu wymiany powietrza, jego temperatury i wilgotności powinno być czynnikiem umożliwiającym ponowne działanie lokalów + wymóg względem upakowania takiego systemu, np. nad każdym stołem lub regularnie
  • Odpowiedz
@patrolez: Wentylacja to jedno, a pracownie w tym głównie na produkcji obecnie to jest hardkor dla pracownika, jeszcze jak ma kobitka ogarnąć malutkie elementy, ma okulary to niektóre nie są wgl w stanie wykonać pracy przez maskę. Tak samo jak mówię, 1/3 jest na kwarantannie z czego połowa ma koronę, to nikt mi nie wmowi że wszystkie złapały to w komunikacji/sklepie także zapraszam największego populatyzatora @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Niech sobie
  • Odpowiedz
Pamiętam jak rok temu byłem za niewychodzeniem z domu, zamykaniem wszystkiego, robieniem czego się da byle jak najbardziej zaniżyć te statystyki dziennych przypadków, ale teraz po tym wszystkim coraz bardziej zaczynam w to wszystko wątpić...
  • Odpowiedz
@Reiden: to że w tygodniu A jest X zakażeń bez masek, a w tygodniu B jest z maskami nadal Y zakażeń, to nie znaczy, że w tygodniu B bez masek by było nadal Y.
Nie chce bronić idiotycznego zamykania i otwierania się co tydzień, ale też chcę przypomnieć, że nie da się tego tak łatwo porównać.
  • Odpowiedz