Wpis z mikrobloga

I pomyśleć, że powoli wychodzi na to, że tyle firm upadło, tylu ludzi popełniło suicide, a Lockdowny nie dawały KOMPLETNIE NIC, a już na pewno nie hamowały rozprzestrzeniania się wirusa. Przecież to jest farsa XXI wieku. A te błazny rządowe nie przyznają się w życiu do błędu, będą iść w zaparte.

#koronawirus #covid19
  • 79
  • Odpowiedz
@Reiden: wszystko zgodnie z planem. Ktoś się upomina o dług, a fircyki w garniturach chcą się jak najszybciej i najwiecej obłowić. Nie wiem czy posiada ktoś zdrowy rozsądek uważając, że rząd w jakikolwiek sposób patrzy na dobro obywateli. Tworzy takie wrażenie na potrzeby ludu. Ale na to nabierają się jednostki dosyć ociężałe umysłowo. Pasuje być trochę bardziej świadomym :)))
  • Odpowiedz
@Reiden: W zaparte idą też media siejąc codziennie strach. Ludzie się boją, (raczej) stosują się do decyzji rządu. I tak to powoli się kręci. Trzeba zauważyć, że ta farsa trwa praktycznie wszędzie, we Francji nie mogą wyjść na ulicę po godzinie 19.
  • Odpowiedz
@Reiden: bracie ja Cię rozumiem bo też mnie szlak trafia ale po chwili tłumaczę sobie, że nie muszę się tym przejmować aż tak :)) także zawsze spokój nawet w szaleństwie zachowaj spokój :))
  • Odpowiedz
I pomyśleć, że powoli wychodzi na to, że tyle firm upadło, tylu ludzi popełniło suicide, a Lockdowny nie dawały KOMPLETNIE NIC, a już na pewno nie hamowały rozprzestrzeniania się wirusa. Przecież to jest farsa XXI wieku. A te błazny rządowe nie przyznają się w życiu do błędu, będą iść w zaparte.


@Reiden: królestwo chłopskiego rozumu XD
  • Odpowiedz
@Reiden: uważam, że maseczki jeśli mają jakiś wpływ na funkcjonowanie firm w obecnej sytuacji to tylko pozytywny bo zmieszają ryzyko i skalę obostrzeń. Uważam, ze szmacicie logikę i idziecie w zaparte.
Uważam, że ci co najwięcej krzyczą o upadających firmach najbardziej przyczyniają się do ich upadku -olewając dystans społeczny, izolacje, kwarantanne i promując ryzykowane zachowania.

Przez nieodpowiedzialnych idiotów trzeba było wprowadzić znacznie bardziej restrykcyjne obostrzenia. Obostrzenia są desperacki ruchem ale
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ale wiesz, że są już badania na to, że Lockdowny nic nie dają? Wiesz, że są badania, że społeczeństwo maseczkowe vs. bezmaseczkowe, to zaledwie 0,7% różnicy? Na tej podstawie wysnuwam wniosek, że tacy nieodpowiedzialni idioci jak ty, którzy łykają wszystko jak pelikany i podporządkowują się restrykcjom, doprowadziły do upadku wielu firm.
  • Odpowiedz
@Reiden: Są badania? Poważnie?
Wiesz, czytam sobie od początku pandemii codziennie minimum 3 publikacje naukowe w temacie. Czasami jest ich nawet kilkanaście. Przecież mamy teraz sporo wolnego czasu jak kina nam zamknęli...
Na wiele z nich tylko rzucę okiem tylko abstrakt, wnioski i dyskusję. Niektóre analizuje godzinami i muszę poświecić masę czasu aby je zrozumieć z braku specjalistycznej wiedzy medycznej. Wielokrotnie musiałem zderzyć się z tym jak mało wiem, jak
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Zapraszam na hale produkcyjna, z reguły blaszana gdzie latem jebnie po 45 stopni w duchocie, robić w masce ffp2 8h dziennie, gdzie jak wychylisz z niej nos i zauważy to kierownik czy przyglupi lider tracisz premie, dostajesz nagane, a za 3x mówią papa. Nie każdy jest w stanie to wytrzymać, na bank jest to zdrowe i ogranicza transmisję wirusa, gdzie u żony w zakładzie jest taki reżim i 1/3
  • Odpowiedz