Wpis z mikrobloga

czepi się dowolnej partii


@edgar_k: czyli jakiej partii się czepił niby? xD

Zamiast odpowiadać na pytania rozumiem, że lepiej by było jakby robił wałki na fejkowe "usługi informatyczne", no ale co ja tam wiem, ja tylko znam jego działalność, ty wiesz lepiej.
@PanEdzio: @marcelus: Bardzo słaba odpowiedź Ikonowicza, taka na poziomie Korwina. Pytanie owszem było głupie, ale odpowiedź to emanacja niskich instynktów, zerowej wartości merytorycznej i dziecięcej mentalności, której za dużo w polityce. Dlaczego niski instynkt? Bo zamiast rozłożyć na czynniki pierwsze pytanie i pokazać jego głupotę Ikonowicz uciekł w zupełnie inne rejony. Dlaczego zerowa wartość merytoryczna? Bo nie był podany ani jeden fakt, tylko ogólniki niemające nic wspólnego z pytaniem. Znaczy
@baalder363 po pierwsze nie zesraj się, po drugie tani prowokator nie zasługuje na nic więcej niż na odpowiedź typu zamknij kubel, nie jest on też "młodym człowiekiem" tylko posłem na sejm RP i powinien coś sobą reprezentować. No i po trzecie to nie jest czas i miejsce do prowadzenia dysput politologicznych.

Więcej sensu miałoby pytanie, czy Ikonowicz jako osoba o zdeklarowanych poglądach, czułaby się w sytuacji bronienia osób o innym światopoglądzie itd.