Wpis z mikrobloga

@Lofi_Mrufka c---a o mnie wiesz p0lko a oczywiście musisz wysnuwać jakieś wnioski ze swojego tłustego dupska, nie możesz inaczej. Oczywiście p--------z jak potłuczona a twój wysryw to piękny pokaz ignorancji i s----------a umysłowego. Ha tfu na ciebie.

@Pierorzek: jesteś głupi, czy upośledzony? Przykro mi niezależnie od powodu z jakiego piszesz takie głupoty, bo jak wiadomo to nie jest od nas zależne.
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: 27 here still nothing nie martw się gdzieś po drodze któraś ci jeszcze zrobi nadzieję, oczywiście się nie uda jak wtedy nie uciekniesz do świata anime to potem już z górki. Przyzwyczajasz się do samotności.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: nie, tylko z miejsca sugerujesz, że o siebie nie dbam. O higienę dbam bardziej niż 99% społeczeństwa, o zdrowie już mniej bo przestało mi zależeć. Ulańcem nie jestem jeśli to też traktujesz jako zaniedbanie, wręcz przeciwnie szczupły jestem póki co, pewnie jak zacznę walić witaminki to się zmieni no i trudno.

@Jackdanielov: też nieraz usłyszałem, że jestem brzydki i od dziewczyn i od innych gości. Nawet jakiś
  • Odpowiedz
@ZostawZiemniaki: Kobiety s---------ą ze wsi hurtowo, mają też teraz tindera i mogą się umawiać z atrakcyjnymi mężczyznami ze wsząd.
Ukrainki niczym się od polek nie różnią, te i tamte mają swoje wymagania których spierdoks nie spełnia
  • Odpowiedz
@Jackdanielov Wszystkie na pewno nie wyjadą, z resztą jeżeli mieszkasz na wsi to może też rozważ przeprowadzkę do miasta. Z tego co mówią na wykopie Ukrainki jednak mają niższe wymagania a podobno fajne dziewczyny. Próbowałeś którejś z tych opcji w ogóle, że już od razu zakładasz porażkę?
  • Odpowiedz