Wpis z mikrobloga

Mam chwilę czasu to pomyślałem, że zrobię zdjęciową aktualizację uprawy #chilizgobim

Na pierwszej fotce zakątek praptryczkowy. Na stole stoją przesadzone i przycięte sadzonki w pojemnikach o pojemności 600 ml. Przesadzałem i ciąłem w zeszły weekend - udało się zrobić 100 sztuk z 607 wszystkich, które mam. To były głównie najbardziej powyciągane rośliny z pierwszego najwcześniejszego wysiewu, którym brakowało światła na początku rozwoju. Wysadziłem głęboko i przyciąłem - mam nadzieję, że znacznie poprawi to ich stabilność.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #rolnictwo #urbangardening
gobi12 - Mam chwilę czasu to pomyślałem, że zrobię zdjęciową aktualizację uprawy #chi...

źródło: comment_1618316635Os4LKCw9aD9kPZdeeIAOKG.jpg

Pobierz
  • 37
@gobi12: Stosowałem prosty topping, nie bawiąc się w żadne wymyślne fimmy. Zresztą tak wyciągnięte rośliny się nie nadają do fimmingu. Po 3 dniach już widzę, że odbijają. Niby część osób mówi, że przesadzanie i przycinanie na raz to za duży stres, ale nigdy jakichś wymiernych negatywnych skutków nie zauważyłem.
gobi12 - @gobi12: Stosowałem prosty topping, nie bawiąc się w żadne wymyślne fimmy. Z...

źródło: comment_16183166658xZBy3u9G6eMK1BAKr9Nir.jpg

Pobierz
Niby część osób mówi, że przesadzanie i przycinanie na raz to za duży stres, ale nigdy jakichś wymiernych negatywnych skutków nie zauważyłem


@gobi12: Zainteresuj sie asahi, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łagodzi mocno wszystkie stresy, czy to z cięcia, przesadzania, wystawiania na słońce przy hartowaniu, zimna